W końcu rozpocząłeś generalny remont domu

Oj, bardzo długo się do tego przymierzałeś, ponieważ czułeś , iż czeka Cię naprawdę mnóstwo pracy. Cóż, co się odwlecze to nie ucieknie, czas zatem zakasać rękawy i zabrać się ostro do pracy.


Niewiele tego nie masz - to fakt.


Prezenty
Dziennikarz: home&you
Źródło: Home&you


Wymiana paneli w dużym pokoju, potem płytki w kuchni, nowe schody na piętro , a na zakończenie malowanie całości. Troszkę tego jest, ale na pewno poradzisz sobie jak zwykle idealnie. panele i płytki już masz dostarczone, schody też, zostaje tylko zakupić farby. Zastanawiasz się tylko, od czego zacząć. Najlepiej może od kuchni - tu Cię czeka najbrudniejsza i najbardziej ciężka praca, ponieważ zrywania starych kafelek nikt chyba nie lubi, więc zacznij od niej. Później pozostanie Ci już wyłącznie położyć panele, a po nich dopiero nadejdzie kolej na schody. Te na pewno nie sprawią Ci problemów. Zakupiłeś


naprawdę dobrej jakości, więc ich skręcenie będzie dziecinnie łatwe. Pomyśl już teraz, jak wSPAniale będą się prezentować te Twoje nowe schody - to da naprawdę nowoczesny (inteligentne domy) wygląd całemu wnętrzu, a o tym przecież od bardzo dawna marzyłeś. Skończysz montować schody i pozostanie Ci już wyłącznie malowanie, a to na pewno pójdzie Ci już szybciutko. W końcu pierwszy raz tego nie robisz. W tym posiadasz już (poprzednia strona) doświadczenie.


W wolnej chwili

Jakiego typu materiały są najbardziej odpowiednie na podłogę - panele czy parkiet? Jakiego rodzaju materiał wybrać? Jaki będzie najlepszy?

parkiet
Dziennikarz: Niels Heidenreich
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy planujemy stworzyć najlepszą podłogę w mieszkaniu pojawia się bardzo istotny dylemat: parkiet czy panele? Co będzie bardziej odpowiednie? Jedno, ale także drugie rozwiązanie ma swoje zalety i wady, szczególnie w odniesieniu do tego, jaki rezultat chcemy osiągnąć.


Zobaczysz, za moment osobiście się będziesz dziwił, z jakich powodów tak bardzo długo z tym ściągałeś, jeśli tak szybciutko wszystko Ci przebiegło. Jak zazwyczaj najtrudniej rozpocząć pracę, później już wszystko przebiega wspaniale.
2019-01-02
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.