Okleiny ścienne w dekoracji pomieszczeń

Razem z wiosną posiadamy większą ochotę na metamorfozy w domu. Możemy zakupić nowe zasłony w żywych kolorach, na parapecie okiennym możemy ustawić kolekcję kwitnących w osłonkach tulipanów, narcyzów. Jeżeli ktoś ma więcej czasu i umiejętności może odmalować ściany ewentualnie przykleić tapetę.
dekoracja salonu
Dziennikarz: http://demural.co.uk/
Źródło: http://demural.co.uk/
Ciekawym projektem do zmiany wystroju pokoju jest przyklejenie na jedną ze ścian fototapety. Jest to projekt efektowny, niezbyt drogi i stosunkowo nieskomplikowany do wykonania. Wybór deseni fototapet jest niesłychanie wielki. Mogą to być wzory symetryczne do nowoczesnych mieszkań, a dla osobników marzycielskich kwiaty, plaże, fototapety uliczki. Do nakładania fototapet na ścianę używamy takiego samego kleju jak do normalnych tapet. Niesłychanie ważne jest, aby idealnie nakleić pojedyncze części, ażeby deseń się prawidłowo zsynchronizował. Fototapety można umiejscowić praktycznie w każdym lokum. Pozwala na to w podobny sposób wybór wzorów jak i materiałów z których są wykonane. Wiadomo, że do łazienki czy kuchni powinny być odporne na częste tarcie i używanie detergentów. Fototapety uliczki potrafią zbudować wyjątkowy nastrój w pomieszczeniu - kolorowe ściany dzięki Demural. Możemy tym sposobem na dłużej zatrzymać w pamięci wspomnienia powiązane z ślicznymi pejzażami z letnich wyjazdów. Interesujący i niepowtarzalny rezultat wprowadzają fototapety 3d, umożliwiają osiągnięcie rezultatu bezmiaru, a ostatecznie mają za zadanie optyczne powiększenie pokoju dziennego, sypialni czy przedpokoju.


W wolnej chwili

Fototapety w wystroju wnętrz nie wychodzą z mody i zadziwiają nowoczesnymi motywami

Fototapeta z motywem lasu
Dziennikarz: Demural
Źródło: http://demural.pl
Dla każdego człowieka znaczące jest jak czuje się we własnym domu. Znaczenie mają odcienie ścian a także wszelakie akcesoria, jakie dopełniają całokształt. Co sezon modyfikują się wiodące trendy i w centrach handlowych pokazują się kolejne pomysły na aranżację wnętrz. Odnaleźć da się setki tonów farb, jakie powinny dodawać wykwintnego charakteru, oraz na przykład panele, które przygotowywane są na obecną chwilę z coraz ciekawszymi deseniami. By jednak zaskoczyć swoich gości i uczynić salon najciekawszym miejscem w mieszkaniu wskazane jest aby zdecydować się na coś kompletnie innego.

energetyczna kuchnia
Dziennikarz: Demural
Źródło: Demural
Ta w pewnym sensie czarodziejska moc jest pospolitą sztuczką, wyobrażeniem przez które obszar ozdoby wydaje nam się przejściem do sceny przedstawionej na jej powierzchni. W szare, długie zimowe wieczory przyjemnie jest się przenieść na ciepłe plaże, ukwiecone uliczki i poczuć się niczym na urlopie. Z takim pejzażem na ścianie czujemy się jakbyśmy cały czas byli na urlopie. Wraz z rozwojem oryginalnych technologii posiadamy możność stworzenia okleiny z fotografii. Wystarczy właściwej klasy fotografię sporządzoną w interesującym miejscu względnie przedstawiającą śliczny zachód słońca, dostarczyć do atelier fotograficznego, a fachowcy sporządzą nam nietuzinkową ozdobę na ścianę. W pokoju malucha może to być jego podobizna.
2020-01-15
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.