Tworzenie w systemie Porotherm

W konfrontacji z schematycznymi cegłami i pustakami ceramicznymi wznoszenie murów w systemie Porotherm nie tylko nie żąda od murarza żadnych nowych zdolności, ale w dużym stopniu tę pracę upraszcza. Przy wznoszeniu jednowarstwowych murów w systemie Porotherm, podobnie jak w odmiennych technologiach, obowiązują rzeczowe zalecenie montażowe. Ich przestrzeganie daje gwarancję zużycia wszelkich wartości tej techniki, w tym wydajnego i szybkiego wykonawstwa.


system Porotherm
Źródło: www.Wienerberger.pl
Robiąc ścianę systemem Porotherm, przygotujmy się, że murować będziemy z części większych niż pustaki szablonowe, co zezwoli na o wiele szybsze sfinalizowanie wiadomego obszaru prac. Uproszczeniem w stosunku do murowania z pustaków tradycyjnych jest to, iż systemy Porotherm nie potrzebują stosowania zaprawy w spoinach pionowych, dzięki idealnemu połączeniu na pióro i wpust (poroterm - dodatkowe informacje). Opcja systemu Porotherm to roztropny kompromis pośród wartościami konstrukcji a zdrowym i mocnym gniazdkiem na pokolenia. To bezpieczny towar najwyższej jakości, jaki dzięki znakomitym parametrom fizycznym gwarantuje niskie koszty utrzymania budynku.

Wyrób ceramiczny w systemie Porotherm ma zasłużoną reputację surowca solidnego, wytrzymałego na okoliczności zewnętrzne i pewnego dla odbiorców. Całość sprawia, że budynki stworzone przez system Porotherm utrzymują dużą wartość na rynku posiadłości i cieszą się sporym zainteresowaniem kupujących (zobacz co sądzą o tym inni). Wybierając produkty Porotherm, dostajemy nie wyłącznie surowiec na mury, ale układ kompletnie ze sobą kompatybilnych wyrobów, które pozwalają na zbudowanie i wykończenie budynku od piwnicy aż po strych.

Jeśli uważasz, że nie znajdziesz w sieci ciekawych informacji, to przekonaj się sam treści, ponieważ można w nich znaleźć atrakcyjne dane na interesujący Cię temat.System Porotherm jest ognioodporny i dopełnia w tym stopniu ścisłe wymagania. W zetknięciu z ogniem jest całkiem nietoksyczna, nie emituje żadnych złych dla człowieka substancji. Pomimo zaawansowanej technologii wytwarzania, fragmenty ceramiczne systemu Porotherm ciągle wytwarzane są z zwykłych materiałów.

Czy zaintrygował Cię artykuł? Tak? To śpieszymy z wiadomością, że przygotowaliśmy dla Ciebie darmowe wejście do kolejnych opisów pod tym linkiem.

Fundamentalnym szczegółem ceramiki budowlanej jest glina, na skutek czego dachówki, cegły i pustaki są tworzywami ekologicznymi i przyjaznymi w użyciu dla ludzi.
2019-01-31
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.