Każdy pragnie, żeby jego mieszkanie było miłe oraz żeby wszyscy czuli się w nim doskonale

Gdy wprowadzamy się do nowego lokum, chcemy je urządzić w taki sposób, aby pokazywało nasze gusta. Dobrym pomysłem wydają się być przepiękne obrazy albo fototapety na ścianach.


salon
Dziennikarz: Tikkurila
Źródło: Tikkurila


kominek
Dziennikarz: bnpositive
Źródło: http://www.flickr.com


W wolnej chwili

Drzwi robione na Dolnym Śląsku - stań się lokalnym patriotą!

drzwi drewniane
Dziennikarz: dmil0
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy kupić drzwi, to powinniśmy wiedzieć, jakie dokładnie mają to być drzwi. Nie oznacza to, że mamy znać tylko wymiary skrzydła drzwiowego musimy jeszcze wiedzieć, jaki mają mieć kolor, z jakiego materiału powinny być zrobione, czy mają mieć jakieś przeszklenie czy nie. Na dodatek trzeba też pomyśleć o tym, czy zależy nam na klasycznych skrzydłach drzwiowych czy jednak chcemy mieć drzwi przesuwne.


nowoczesne biuro
Dziennikarz: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com


Zaznaczą one charakter wnętrza.


Obrazy trzyczęściowe są w ostatnich latach szalenie modne - obraz trzyczęściowy. W niezwykle interesujący sposób mamy możliwość pokazać niemal wszystko. Miłośnicy kwiatów wyszukają wiele kompozycji z pięknymi bukietami. Jeśli pragniemy na ścianie umieścić jakiś melancholijny pejzaż, to możemy kupić fotografię jeziora z mostkiem lub krajobraz pięknych gór z małym, samotnym kościołem na przełęczy. Często części mogą wisieć w różnej kombinacji (równo w linii albo nieregularnie) i wybór należy do nas. Do pokoju nastolatka mamy możliwość kupić obraz z autem albo jego ulubionym zespołem muzycznym.


Jeżeli pragniemy, żeby cała ściana została zajęta przez jakiś motyw, to trzeba podumać o fototapecie. Wracają one do naszych domów i znowu wydają się być modne, tak samo jak 20 lat wstecz. Widoki, które możemy sobie kupić na fototapecie zapierają niejednokrotnie dech w piersiach. Mogą to być krajobrazy, pomosty czy zamki. Jeżeli marzą nam się fototapety pałac będzie się na nich niesamowicie prezentował - na demur.pl. Nierzadkim motywem wydają się być francuskie pałace z ich pięknymi i zadbanymi ogrodami.


Siedząc w fotelu i pijąc gorącą czekoladę możemy patrzeć na taki pałac i przedstawiać sobie, że żyjemy w XVIII wieku i biegamy po jego krużgankach w przepięknych kreacjach. Takie fantazje relaksują - i to tylko dzięki fototapecie.
2020-04-17
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.