Fototapety ścienne - na pewno warto w nie inwestować

Urządzenie domu nie jest łatwe. Stworzenie funkcjonalnych, a przy tym unikalnych wnętrz, które będą dobrą „ilustracją” naszej osobowości oraz preferencji stanowi nie lada wyzwanie.
bidet i miska ustępowa
Dziennikarz: Sanitec KOŁO
Źródło: http://echopr.pl/PRASA/ceramika_quattro_marki_kolo.jpg


mieszkanie - krajobraz
Dziennikarz: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com


Pojawia się pytanie: jak mu sprostać?


środki czystości
Dziennikarz: Classen
Źródło: Classen


Ciekawą propozycją są z całą pewnością fototapety ścienne. Na rynku znajdziemy cztery główne rodzaje rzeczonych dekoracji: papierową, lateksową, samoprzylepną a także winylową. Jaką najlepiej wybrać? Pierwszy z wymienionych wyżej typów to najprostsza, a zarazem niezbyt kosztowna „forma” zdobienia. Niestety ma jednak pewne mankamenty - skocz. Do najistotniejszych należy: mała odporność na oddziaływanie czynników środowiskowych, takich jak chociażby wilgoć bądź ścieranie. O wiele większą wytrzymałością charakteryzuje się „wersja” winylowa wyposażona zazwyczaj w podkład z włókna szklanego Dzięki czemu można ją wielokrotnie myć. Doskonale nadaje się do kuchni oraz przedpokoju. Nabywając dekoracje ścian dobrze jest brać pod uwagę nie tylko materiał, z którego zostały wytworzone, lecz również upiększający je wzór. Kwiatki, zwierzaki, krajobrazy, światowe stolice, kolorowe abstrakcje, urokliwe uliczki, budynki, ciała niebieskie, gwiazdy estrady - wachlarz możliwości jest naprawdę szeroki - fototapety do sypialni.
Zaopatrując się w fototapety do sypialni warto zdecydować się na wyciszające „desenie” wprost z natury. Wyobraźcie sobie, iż zasypiacie i budzicie się wśród drzew lub też na plaży. Kusząca wizja, prawda?
2019-04-30
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.