Niezbędny sprzęt
sprężarka
Dziennikarz: Laineema
Źródło: http://www.flickr.com

Jak funkcjonalnie zaplanować przydomowy warsztat?

Niejeden majsterkowicz marzy, żeby mieć swój domowy warsztat. Zastanówmy się nad tym, czego bez wątpienia będziemy potrzebować, realizując taki projekt. Na początek trzeba zastanowić się nad miejscem, w którym wszystko pomieścimy. W przypadku kiedy posiadamy własny dom i podwórko, możemy postarać się postawić na nim niewielką altankę.
Miejsce budowy
Dziennikarz: U.S. Army Corps of Engineers
Źródło: http://www.flickr.com

Zagęszczanie gruntów metodami mechanicznymi

Zagęszczanie gruntów metodami mechanicznymi

Najprostszym i jednocześnie najmniej kosztownym rozwiązaniem gęstnienia podłoży jest ich maszynowe utwardzanie. Ten rodzaj wzmacniania gruntów zapewnia niezłe wyniki w podłożach spoistych.
wyburzanie budynków
Dziennikarz: Jacobo Hoyos Zea
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim zbudujesz zburz

Zbudowanie własnego domu to niemałe przedsięwzięcie. Niekiedy jednak zanim postawimy dom, musimy zburzyć inny budynek. Zwykle decydujemy się wolny grunt, gdzie nie stoi żaden budynek. Może się jednakże zdarzyć, że ziemia oferowana jest w zespół z nieruchomością przeznaczoną do rozbiórki – wówczas rzecz jasna należy dokonać wyburzenia takiego budynku. W tym celu trzeba wynająć firmę, która realizuje tego rodzaju zadania.
Malowanie

Dobre drabiny do każego domu

Dobrze wyposażony budynek czasem potrzebuje bardzo ogromu narzędzi, które mogą co jakiś czas okazać się konieczne. Większość z nich przydać może się choćby przy okazji licznych remontów, albo też zmian dekoracji.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.