Domy
kolektory słoneczne
Dziennikarz: Schüco
Źródło: Schüco

Czy faktycznie inteligentne budownictwo to coś wartościowego?

Budownictwo ciągle się zmienia - w końcu jeszcze jakiś czas temu bardzo popularna była w naszym kraju tzw. wielka płyta. Poza tym, wiele osób pamięta jak budowano drewniane domy. Dzisiaj jest inaczej, sporo nowocześniej. I bardzo dobrze, że budownictwo w Polsce, generalnie w każdym państwie, bardzo się zmieniło.
brama do posesji
Dziennikarz: onnola
Źródło: http://www.flickr.com

Bramy panelowe od rekomendowanych fabrykantów dla wybrednych

Fabrykanci bram mają w swej ofercie wyśmienite, jakościowe bramy panelowe, które zapewniają solidne i wiarygodne zabezpieczenie wszelkiego terenu. Bramy panelowe zawierają w dzisiejszych czasach bardzo ogromne zastosowanie, wykorzystuje się je do zabezpieczania terenów prywatnych, takich jak przykładowo domy jednorodzinne oraz obiektów przemysłowych i publicznych. Są więc użyte do osłony parkingów, galerii handlowych, i także obiektów sportowych czy też banków.
budowa domu
Dziennikarz: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com

”Zielone domy” czyli ekologiczne domy

W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o ochronie środowiska i oszczędzaniu energii, a odzwierciedlenie tego trendu spostrzec można w także w innych dziedzinach, do których możemy zaliczyć architekturę.
wtyczka, kontakt
Dziennikarz: Jenny Ondioline
Źródło: http://www.flickr.com

Już w tej chwili odwiedź Szczecin, jeśli poszukujesz oświetlenia do mieszkania!

Od wielu lat marzysz o swoim domu? Właśnie dzisiaj jest dobry moment na podjęcie takiej decyzji, albowiem ceny działek są bardzo korzystne. Najprawdopodobniej ma to związek z tym, iż w największych miastach w naszym kraju powstają nowoczesne osiedla i obywatele są zainteresowani tą alternatywą. O ile egzystencja w bloku nie jest dla Ciebie to powinieneś już dziś pomyśleć o budowie swoich czterech ścian. Jeżeli zdaje Ci się, że przeszkodą są pieniądze to pamiętaj o tym, iż każda osoba mająca stabilny dochód może starać się o przydział kredytu hipotecznego.
wizualizacja domu jednorodzinnego
Dziennikarz: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt naszego domu – jaki okaże się najlepszy?

Wzniesienie domu jest celem wielu rodaków, ale tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na realizację takiego marzenia. Wynika to oczywiście z tego, że z budową wiążą się niemałe koszty i sporo istotnych wyborów. Jedną z najważniejszych jest bezsprzecznie nabycie projektu, zgodnie z którym nasz dom zostanie postawiony. Jaki okaże się najlepszy?
dom jednorodzinny
Źródło: pixabay

Poszczególne plany domów dzisiejszych

Małe domy nie muszą być gorsze od tych dużych. Mimo tego, iż metraż małych domów jest rzecz jasna mniejszy, to na rynku odnajdziemy bardzo mnóstwo interesujących, nowoczesnych projektów małych domów, które naturalnie spełnią nasze oczekiwania.
powiększenie - przemysł
Dziennikarz: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Życiowa decyzja o wyborze nowego mieszkania - W jaki sposób podjąć ją właściwie?

Kupno swojego M to bardzo poważna decyzja, jakiej skutki będziemy ponosić przez wiele kolejnych dawna. Mowa pomiędzy pozostałymi o kosztach kredytu, bo bezsprzecznie większość ludzi plany o swoim mieszkaniu potrafi spełnić tylko przy jego udziale. Odsprzedaż nieruchomości nie będzie także zarówno prostą niczym odsprzedaż samochodu, toteż powinniśmy się liczyć z tym, że niepotrzebny błąd może się okazać bardzo kosztowny.
śmieci
Dziennikarz: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com

Segregujesz odpady? Przeczytaj nasz tekst

Obecnie na terenie kraju segregacja śmieci jest właściwie normą i nikogo już nie dziwi. Ostatnio wprowadzono ją w większości polskich miast, zarówno tych największych, jak i mniejszych. Mieszkańcy z czasem przystosowują się do nowych obowiązków, które w zasadzie nie są tak problematyczne jak można by z początku sądzić.
przeprowadzka
Dziennikarz: Tim
Źródło: http://www.flickr.com

Szukamy mieszkania nad morzem, które jest doskonałym miejscem na zakładanie familii oraz wyszukiwanie zatrudnienia

Postęp gospodarczy oraz finansowy przyczyniły się do powiększenia przesiedlania się ludzi za pracą i rodziną. W współczesnych czasach praktycznie każdy obywatel chce posiadać pracę, dlatego szuka jej nie tylko w miejscowości, której aktualnie rezyduje, ale również w innych regionach kraju. Odnalezienie jej w innym miejscu niż dotychczas wiąże się z przeprowadzką oraz szukaniem nowego mieszkania.
fototapeta - morze
Dziennikarz: Thomas Kujawa
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety z sukcesem można wykorzystać w sypialniach dziecięcych, rezultat na pewno okaże się doskonały

W obecnych czasach dużo uwagi zwraca się, by urządzać eleganckie i funkcjonalne domy. Czyni się wszystko, żeby kreowane wnętrze okazało się piękne i miłe w odbiorze, przez to lepiej się w środku przebywa oraz czuje. Niesamowicie istotnym elementem wykończeniowym są pokrycia ścian. W tej kwestii wykorzystuje się takie materiały jak farby, panele ścienne, tapety i fototapety. Te ostatnie można z powodzeniem stosować w salonach, kuchniach oraz sypialniach, również dziecięcych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.