Domy
kolektory słoneczne
Dziennikarz: Schüco
Źródło: Schüco

Czy faktycznie inteligentne budownictwo to coś wartościowego?

Budownictwo nieustannie ulega przeobrażeniom - w końcu jeszcze kilka dekad temu bardzo popularna była w naszym kraju tzw. wielka płyta. Poza tym, wiele osób doskonale pamięta jak stawiano drewniane domy. W dzisiejszych czasach jest już inaczej, sporo nowocześniej. I bardzo dobrze, że budownictwo w Polsce, generalnie we wszystkich krajach, bardzo się zmieniło.
brama do posesji
Dziennikarz: onnola
Źródło: http://www.flickr.com

Bramy panelowe od rekomendowanych fabrykantów dla wybrednych

Producenci bram posiadają w swej ofercie wyśmienite, jakościowe bramy panelowe, jakie zapewniają dobre i wiarygodne zabezpieczenie wszelkiego terenu. Bramy panelowe posiadają dzisiaj ogromnie ogromne zastosowanie, wykorzystuje się je do zabezpieczania terenów prywatnych, takich jak na przykład domy jednorodzinne oraz obiektów przemysłowych i publicznych. Są więc użyte do ochrony parkingów, galerii handlowych, a także obiektów sportowych bądź banków.
budowa domu
Dziennikarz: Fiona MacGinty-O’Neill
Źródło: http://www.flickr.com

”Zielone domy” czyli ekologiczne domy

W ostatnich latach bardzo dużo mówi się o ekologi i sposobach oszczędzania energii, a odzwierciedlenie tego trendu odnotować można w także w innych dziedzinach, do których możemy zaliczyć architekturę.
wtyczka, kontakt
Dziennikarz: Jenny Ondioline
Źródło: http://www.flickr.com

Już w tej chwili odwiedź Szczecin, jeśli poszukujesz oświetlenia do mieszkania!

Od dawna marzysz o własnym domu jednorodzinnym? Właśnie dziś jest dobry moment na podjęcie takiej decyzji, bo ceny działek są naprawdę atrakcyjne. Najprawdopodobniej ma to związek z tym, że w najogromniejszych miastach w naszym państwie powstają ultranowoczesne osiedla i mieszkańcy są zainteresowani taką możliwością. Jeżeli egzystencja w bloku nie jest dla Ciebie to powinieneś już teraz pomyśleć o budowie własnych czterech ścian. Jeżeli zdaje Ci się, że komplikacją są finanse to pamiętaj o tym, że każda osoba posiadająca stateczny dochód ma prawo starać się o przyznanie kredytu hipotecznego.
wizualizacja domu jednorodzinnego
Dziennikarz: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt naszego domu – jaki okaże się najlepszy?

Postawienie domu jest celem szeregu rodaków, jednakże tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na zrealizowanie tego marzenia. Wynika to naturalnie z faktu, że z budową związane są spore wydatki i sporo ważnych wyborów. Jedną z najistotniejszych jest bez wątpienia nabycie projektu, według którego nasz dom będzie postawiony. Który okaże się najlepszy?
dom jednorodzinny
Źródło: pixabay

Poszczególne plany domów dzisiejszych

Niewielkie domy wcale nie muszą być gorsze od tych sporych. Pomimo tego, że metraż małych domów jest oczywiście mniejszy, to na rynku odkryjemy niezmiernie mnóstwo interesujących, współczesnych projektów małych domów, jakie na pewno spełnią nasze oczekiwania.
powiększenie - przemysł
Dziennikarz: Marcin Polak
Źródło: http://www.flickr.com

Życiowa decyzja o wyborze nowego mieszkania - W jaki sposób podjąć ją właściwie?

Kupno swojego M to bardzo poważna decyzja, jakiej skutki będziemy ponosić przez wiele kolejnych dawna. Mowa pomiędzy pozostałymi o kosztach kredytu, bo bezsprzecznie większość ludzi plany o swoim mieszkaniu potrafi spełnić tylko przy jego udziale. Odsprzedaż nieruchomości nie będzie także zarówno prostą niczym odsprzedaż samochodu, toteż powinniśmy się liczyć z tym, że niepotrzebny błąd może się okazać bardzo kosztowny.
śmieci
Dziennikarz: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com

Segregujesz odpady? Przeczytaj nasz tekst

Obecnie na terenie kraju segregacja śmieci jest właściwie normą i nikogo już nie dziwi. Ostatnio wprowadzono ją w większości polskich miast, zarówno tych największych, jak i mniejszych. Mieszkańcy z czasem przystosowują się do nowych obowiązków, które w zasadzie nie są tak problematyczne jak można by z początku sądzić.
przeprowadzka
Dziennikarz: Tim
Źródło: http://www.flickr.com

Szukamy mieszkania nad morzem, które jest doskonałym miejscem na zakładanie familii oraz wyszukiwanie zatrudnienia

Postęp gospodarczy oraz finansowy przyczyniły się do powiększenia przesiedlania się ludzi za pracą i rodziną. W współczesnych czasach praktycznie każdy obywatel chce posiadać pracę, dlatego szuka jej nie tylko w miejscowości, której aktualnie rezyduje, ale również w innych regionach kraju. Odnalezienie jej w innym miejscu niż dotychczas wiąże się z przeprowadzką oraz szukaniem nowego mieszkania.
fototapeta - morze
Dziennikarz: Thomas Kujawa
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety z sukcesem można wykorzystać w sypialniach dziecięcych, rezultat na pewno okaże się doskonały

W obecnych czasach wiele uwagi poświęca się, aby aranżować eleganckie oraz funkcjonalne domy. Robi się wszystko, by stworzone wnętrze było piękne oraz miłe w odbiorze, przez to lepiej się w środku mieszka oraz czuje. Bardzo istotnym elementem wykończeniowym okazują się pokrycia ścian. W tej kwestii wykorzystuje się takie materiały jak farby, panele ścienne, tapety i fototapety. Te ostatnie można z powodzeniem stosować w salonach, kuchniach oraz pokojach, również dziecięcych.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.