Kafelki
Nowa łazienka
Dziennikarz: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Pomyłki przy wykończeniu łazienki - które najczęściej popełniamy?

W małym czy w dużym mieszkaniu, wykończenie łazienki może stanowić problem. Wybór dostępny na obecnym rynku jest tak duży, iż łatwo zagracić zbędnymi sprzętami nawet przestronną łazienkę. Jakich błędów w urządzaniu należy unikać, aby z łazienki móc korzystać z przyjemnością?
aranżacja wnętrza
Dziennikarz: [ HarlowHeslop.com ]
Źródło: http://www.flickr.com

Zalety Gresu polerowanego

W trakcie remontowania mieszkania trzeba zatroszczyć się o bardzo dużą liczbę kwestii jak także o odpowiednie dopasowanie do siebie różnorodnych elementów wyposażenia. Ważne są nie tylko meble, ale także odpowiednie wykończenie podłogi. Czy zależy nam na kafelkach, ładnych płytkach, a może raczej dziś warto wybrać gres polerowany? Ciężko dokonać wyboru, mając do dyspozycji ogromną liczbę różnorodnych produktów z licznych sklepów i hipermarketów. Dobrze w przypadku wszelkich problematycznych spraw nie zwlekać za długo i zaczerpnąć kilku istotnych porad u sprzedawców.
plakat
Dziennikarz: Jun Ye
Źródło: http://www.flickr.com

Naklejki naścienne jako sprawny sposób zmiany pokoju

Dekorowanie ścian, jeszcze nigdy nie było tak proste. Aplikacje i naklejki można przykleić na nawierzchnię ściany, na umeblowanie, zwierciadła, kafelki, okna, pudełka i wszędzie, gdzie tylko pragniemy.
usługa
Dziennikarz: home&you
Źródło: home&you

Co to jest płytka gresowa, w jaki sposób i w jakim miejscu powinno się ją kłaść?

Niemało osób, zwłaszcza tych, jacy mieszkają w starym budownictwie, chciałoby mieć możliwość wypoczywania w okresie letnim na swoim balkonie. Niektórzy sądzą, że doskonale jest mieć okazję wyjścia na wolne powietrze bez potrzeby ruszania się z domu.


Co to jest płytka gresowa, w jaki sposób i w jakim miejscu powinno się ją kłaść?

Najwłaściwiej, gdyby jeszcze taki balkon przedstawiał się tak, żeby nie trzeba było się jego krępować przed ewentualnymi gośćmi.
grzejniki dekoracyjne producent
Dziennikarz: Gareth Saunders
Źródło: http://www.flickr.com

Aranżujemy toaletę. Co jest aktualnie modne?

Alternatywą dla zabudowanych wanien lokowanych w narożnikach toalet są wanny wolnostojące. W toaletach rządzą teraz kolory ziemi, duże płytki i kanciaste czy też owalne kształty.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.