Wnętrza
klimatyzatory montaż
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Dbaj o komfort w swym domu, gdyż teraz to naprawdę proste oraz dogodne

Mieszkanie to miejsce, gdzie chcemy czuć się rzeczywiście znakomicie. O odpowiednie warunki trzeba zatroszczyć się samemu, instalując stosowne aparaty.
pracownia projektowa z Warszawy - Marika Kafar
Dziennikarz: Long Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com

Jak w ciekawy sposób zaprojektować mieszkanie? Kilka wskazówek

Zakup swojego mieszkania jest na chwilę obecną marzeniem wielu osób. Gdy już uda się do tego doprowadzić, przychodzi kolej na urządzanie pomieszczeń. Zadanie to bywa skomplikowane, a w tym zakresie bardzo wiele zależy od tego, jakie dom się posiada.
Fototapeta z motywem lasu
Dziennikarz: Demural
Źródło: http://demural.pl

Fototapety w wystroju wnętrz nie wychodzą z mody i zadziwiają nowoczesnymi motywami

Dla każdej osoby znaczące jest jak czuje się w swoim mieszkaniu. Znaczenie mają barwy ścian a także wszelakie akcesoria, które dopełniają całokształt. Co sezon zmieniają się czołowe trendy i w centrach handlowych pojawiają się kolejne projekty na aranżację wnętrz. Odnaleźć da się setki kolorów farb, jakie mają dodawać wykwintnego stylu, oraz na przykład panele, jakie przygotowywane są aktualnie z coraz to ciekawszymi szablonami. Żeby natomiast zdumieć swoich gości i uczynić salon najciekawszym punktem w domu dobrze jest postawić na coś kompletnie odmiennego.
czarno biała fototapeta
Dziennikarz: Giuseppe Milo
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie mamy typy fototapet i w jaki sposób wybrać taką, aby nadawała się do danego typu pomieszczenia?

Coraz bardziej modne są fototapety, można je napotkać w różnych mieszkaniach. Przy kupowaniu fototapety dobrze jest pomyśleć o dobraniu właściwego wzoru, ważny jest tak naprawdę najlepszy pomysł oraz wysoka jakość. Na jakie rzeczy więc zwrócić uwagę przed kupnem, żeby dobrana przez nas fototapeta był idealna?
cegła
Dziennikarz: BEA Building Products & Clay Solutions
Źródło: http://www.flickr.com

Dlaczego powinno się murować domy z cegły?

Murowanie domów z cięgieł to najstarszy sposób stawiania domów, z jakiego entuzjastycznie korzysta się do dzisiaj. Murowanie z cegieł posiada ogromnie dużo wartości, jedną z nich jest choćby doskonała trwałość materiału. Cegła cechuje się wspaniałymi parametrami użytkowymi, jest odporna, trwała i solidna, co więcej cegły są także odporne na uszkodzenia oraz złe warunki atmosferyczne.
przygotowanie fototapety
Dziennikarz: Zucker Kommunikation
Źródło: http://www.flickr.com

Fototapety do pokoju dziennego – dlaczego warto wziąć pod uwagę takie rozwiązanie?

Obecnie można urządzić wnętrza tak, jak tylko sobie wymarzyliśmy. Zapewne nieraz widziałeś jakiś program myśląc sobie – i moje gniazdko niebawem będzie tak wyglądać. Jeśli teraz właśnie stanąłeś na jego progu, przyszedł czas na działania.
materace sprężynowe
Dziennikarz: Jacek Becela
Źródło: http://www.flickr.com

Które są na ogół używane w naszym kraju sprężynowe materace?

Jeżeli jesteś jedną z tego typu osób, jaka miała szczęśliwe dzieciństwo, które zapełnione było przez rodziców różnorakimi rozrywkami w rodzaju wyjazdów do parku czy do na przykład lunaparku, to z pewnością pamiętasz także spędzane beztrosko godziny np. u dziadka na wsi.
rynek
Dziennikarz: Betafence
Źródło: Betafence

Jeśli interesuje Cię oryginalny parkiet jesionowy producent wykona Twoje specjalne zlecenie

To z całą pewnością jedne z najistotniejszych elementów wystroju każdego domu. Mogą albowiem zupełnie zmienić oblicze danego Wnętrza.


Przedpokój, oświetlenie Tango od firmy SKOFF
Dziennikarz: SKOFF
Źródło: SKOFF

Jaki rodzaj drzwi wybrać - drewniane czy okleinowane?

Wybór drzwi jest jedną z najbardziej istotnych spraw, przed jakimi stają posiadacze nowych lokali. Nierzadko też po odkupieniu nieruchomości od kogoś podejmuje się decyzję o wymianie wszystkich drzwi na nowe. Zwykle działania tego rodzaju rozpoczyna się dla zwiększenia bezpieczeństwa, jak również przy okazji odświeżania pomieszczeń i zmiany wyglądu wystroju. W takiej chwili również rodzi się dylemat – z jakiego materiału będą wyprodukowane drzwi?
fototapeta
Dziennikarz: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy dom skrywa w sobie magię, należy ją znaleźć. Urządźmy swój dom tak, jak podpowiada nam to nasza intuicja. Na pewno nie będziemy tego żałować

Podobnie jak każdy człowiek, każdy dom jest wyjątkowy. Tak jest naprawdę, dlatego nie warto zaprzeczać. Jeśli zaniedbamy dom albo osobę, na której nam zależy skutki mogą być nieodwracalne. Szczęśliwie możemy to kontrolować, możemy sprawować nad tym naszą kontrolę i nie pozwalać, żeby stały się tak dramatyczne rzeczy. Wiadomo jednak, że łatwiej sprawować kontrolę nad rzeczą, przedmiotem, czymś martwym, choć dla nas żyjącym, jakby w innym wymiarze.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.