Pomieszczenie
Pałac kultury w Warszawie
Dziennikarz: Artur Malinowski
Źródło: http://www.flickr.com

Kilka wskazówek dla wszystkich rozkręcających działalność w sektorze usług w stolicy

Zaczynanie swojego biznesu w stolicy ma swoje zalety i minusy. Minusem są wysokie koszty podnajęcia bądź kupna lokalu oraz ogromna konkurencja. Zaletą – największy w państwie popyt. Jeżeli chcemy rozkręcić własną działalność usługową, odpowiedni lokal będzie niezbędny do tego celu. Mamy do wyboru dwie drogi – wynajęcie albo zakup.
łóżko
Dziennikarz: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować sypialnię?

Są wśród nas tacy, którzy ledwo co zwlekli się z łóżka, a już marzą o tym, by do niego położyć się z powrotem. Kochamy spać, a co niektórzy chętnie zostaliby w łóżku okrągły dzień. Niestety, szara codzienność nie pozwala nam na to, stąd też, chcąc nie chcąc, musimy się co rano rozstawać z naszym ulubionym przedmiotem. Za to potem, po pracowitym dniu, z ogromną przyjemnością rzucamy się na wygodne łóżko.
Sauna parowa
Dziennikarz: Hotel Arthur
Źródło: http://www.flickr.com

Chcesz mieć łaźnię parową we własnym domu? Znajdź firmę, która zaprojektuje ją dla ciebie

Zabiegi w saunie cieszą się coraz znaczniejszym powodzeniem. Są korzystne dla zdrowia i piękna, więc warto regularnie odwiedzać tego typu przybytki i oddawać się wspaniałym kuracjom ciepłem.
łazienka
Dziennikarz: University of Exeter
Źródło: http://www.flickr.com

Wyposażenie toalet publicznych - suszarka kieszeniowa oraz podajnik ręczników to elementarne urządzenia

Kochasz robić zakupy i wałęsać się po butikach? Jeśli tak to na pewno notorycznie odwiedzasz galerie handlowe, by spędzić tam swój wolny czas. Każdy użytkownik takiego obiektu czeka, że na miejscu będą znajdować się toalety publiczne oraz miejsca w których da się skonsumować coś smakowitego. W obecnych czasach ludzie są ogromnie oporni i pragną, aby wszystko było wyszorowane i wyglądało schludnie. Tyczy się to oczywiście w szczególności toalet, jakie każdy z nas musi odwiedzić, jeżeli jest przez kilka godzin na sprawunkach.
rolety drukowane
Dziennikarz: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Rolety drukowane - fantastyczny sposób na to, żeby zupełnie zmienić oblicze naszego wnętrza

Znane wszystkim chińskie porzekadło głosi, iż obraz wart jest więcej niż tysiąc słów. Dobrze zdają sobie z tego sprawę nie tylko „spece” od promocji, lecz także architekci wnętrz.
biurka
Dziennikarz: COM SALUD Agencia de comunicación
Źródło: http://www.flickr.com

Czy warto zdecydować na meble na wymiar? Jak przedstawiają się wady i zalety? Co decyduje o tym, że się wyróżniają?

Dużo ludzi urządzając swoje mieszkanie, korzysta z tego co znajduje się na wystawach sklepowych. Kupujemy z reguły gotowe sprzęty w salonach meblowych. Jednak jest także inne wyjście, a konkretnie meble na wymiar.
lampy
Dziennikarz: Falko Piękne Światło Sp. z o.o.
Źródło: Falko Piękne Światło Sp. z o.o.

Jeżeli chcemy mieć stosowne oświetlenie w naszym sklepie, dobre będą oprawy wiszące

Jak ukazują najnowsze testy każdego roku w naszym kraju zapoczątkowuje się jeszcze więcej branżowych sklepów, które świadczą rozmaite usługi, od zbycia towarów powszedniego użytku przez wszystkie rzeczy powiązane z nowatorskimi technologiami po nieraz rzeczy niezmiernie specjalistyczne. Jest to na pewno nadzwyczaj dobra wiadomość, że tak pozytywnie zmienia się nasz kraj i że nie trzeba już odjeżdżać gdzieś daleko, żeby móc spokojnie zakupić sobie wszystko, co się aktualnie potrzebuje.
wykładzina
Dziennikarz: POLYFLOR
Źródło: www.podlogi.info

Jakim sposobem właściwie zadbać o czystość naszego domu?

Duża część z nas znakomicie wie, że nasze pomieszczenia muszą być co jakiś czas sprzątane. Utrzymanie dobrego stanu czystości pozwala nam bowiem na właściwe i zdrowe funkcjonowanie w naszym mieszkaniu. W życiu tymczasem w szeregu przypadków nie zwracamy na niego naszej uwagi. Okazuje się, że może on przyczynić się do licznych chorób oraz dolegliwości, które podyktowane będą obecnością roztoczy czy pozostałych negatywnie działających na nasz system odpornościowy związków.
łazienka
Dziennikarz: Magnus Hagdorn
Źródło: http://www.flickr.com

Posiadamy niezbyt dużą łazienkę i planujemy, jakiego typu płytki będą tam najkorzystniejsze? Mamy na to odpowiedź

Jakie płytki są najlepsze do niedużej łazienki? Jakie są lepsze? Małe, duże, a może mozaika? Czy wybór typu płytek będzie miało wpływ na sposób ich ułożenia? Co powinniśmy wiedzieć na ten temat?
mieszkanie, wystrój wnętrz
Źródło: pixabay.com

Jeśli zamieszkujesz w pobliżu Katowic i obecnie aranżujesz wnętrza nowego mieszkania, czy domu jednorodzinnego - warto skorzystać z porad profesjonalnego projektanta pomieszczeń.

System gospodarczy meblowy i remontowy w Polsce osiąga swoje maximum. Ujawnia się mnóstwo mozliwości. Producenci meblowi wyprowadzają na sprzedaż nowe produkty. Centra z wyposażeniem wnętrz radują się rozległym wyborem towaru i dużym zaciekawieniem.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.