Projekty
płoty
Dziennikarz: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio zaplanować ogrodzenie wokół domu, która z jego wersji najlepiej się sprawdzi

Już na etapie planowania domu warto zastanowić się nad jego ogrodzeniem. Wbrew temu co się wielu wydaje jest to dość istotny element całości, choć wielu ludzi pozostawia sobie to na sam koniec, nic wcześniej nad tym nie myśląc. A przecież ogrodzenie wraz z bramą wjazdową powinno być jedną spójną całością, i dobrze aby zgrywało się zarówno z architekturą domu jak i charakterem okolicy.
wizualizacja domu jednorodzinnego
Dziennikarz: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt naszego domu – jaki okaże się najlepszy?

Wzniesienie domu jest celem wielu rodaków, ale tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na realizację takiego marzenia. Wynika to oczywiście z tego, że z budową wiążą się niemałe koszty i sporo istotnych wyborów. Jedną z najważniejszych jest bezsprzecznie nabycie projektu, zgodnie z którym nasz dom zostanie postawiony. Jaki okaże się najlepszy?
Paragraf
Dziennikarz: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Myśląc o zakupie domu poznaj obowiązujące przepisy prawa budowlanego

Od kiedy ceny mieszkań i działek zaczęły dramatycznie spadać coraz większa liczba mieszkańców Polski stawia na zakup własnego mieszkania lub wybudowanie domu. Prognozy na przyszły rok wskazują, że sytuacja nie bardzo się zmieni, a nawet ta teraźniejsza może się jeszcze poszerzać.
dom jednorodzinny
Źródło: pixabay

Poszczególne plany domów dzisiejszych

Niewielkie domy jednorodzinne nie muszą być gorsze od tych wielkich. Pomimo tego, iż metraż małych domów jest rzecz jasna mniejszy, to na rynku odkryjemy niesłychanie wiele fascynujących, nowomodnych projektów małych domów, które na pewno zrealizują nasze oczekiwania.
dom
Dziennikarz: Archipelag
Źródło: www.media.xella.pl

Nowoczesne projekty domów - sprawdź na ten temat więcej

Osoby poszukujące dla siebie ciekawych wyzwań i profesjonalnych usług ochoczo oraz nierzadko przeglądają dostępne w sieci oferty. Wśród nich mogą niezwłocznie znaleźć coś stuprocentowo właściwego dla siebie.
pieniądze
Dziennikarz: Japanexperterna.se
Źródło: http://www.flickr.com

Katowice są niezwykle pięknym miastem, w którym można podziwiać sporo zabytków architektonicznych.

Dlatego osoby mieszkające w Katowicach niezwykle odznaczają się, że mogą mieszkać na ich terenie i codziennie przemieszczać się po takim mieście różnymi środkami komunikacyjnymi.


Katowice są niezwykle pięknym miastem, w którym można podziwiać sporo zabytków architektonicznych.

Wobec tego, iż Katowice bywają bogate pod względem urbanistycznym, to biura architektoniczne Katowice przyjmują w ciągu roku bardzo wiele zleceń.
budownictwo
Dziennikarz: www.GlynLowe.com
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt musi nam się podobać, lecz także musi okazać się funkcjonalny

Przeważnie kiedy urządzamy swój mieszkanie, albo biuro, mamy mniej więcej wizerunek tego, jak pragniemy żeby się przedstawiało i jak powinno ono wyglądać. Czasami mimo wszystko nie umiemy się zdecydować na żadną z propozycji, która zjawia się w naszej głowie, tak jak oraz nie umiemy powiedzieć, co ostatecznie podoba nam się najbardziej. Na szczęście ciągle mamy szansę odwiedzić biuro projektowe Warszawa pod tym względem ma dla nas najlepsze propozycje, i tam powiedzieć o własnych wizjach oraz obawach.
Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Dziennikarz: bgeissl
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej stali

Czyli o tym, z jakiego rodzaju stali tworzy się dziś urządzenia do najbardziej ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Założę się, że każdy z nas śledził z pasją program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeśli jednak nie oglądaliście tej, co jak co leciwej już serii, pozwolę sobie na krótkie streszczenie.
Salon, panele podłogowe STYLE Dąb Hartley
Dziennikarz: Classen
Źródło: Classen

Budować z architektem czy podług planu katalogowego?

Od lat w środowisku prywatnych inwestorów – zatem zwyczajnie wznoszących własny dom – trwa dysputa: czy lepiej wydać pieniążki na „osobistego” architekta, czy też na jacuzzi, nabywając o wiele tańszy projekt gotowy?
Kolory na dobre samopoczucie
Dziennikarz: Dekoral
Źródło: Dekoral

fototapety niezwykle trwałe i bezproblemowe do założenia

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technologicznym, aktualnie produkowane fototapety są niezwykle trwałe i proste do założenia. Fototapety zezwalają na bardzo fantazyjne aranżowanie pomieszczeń.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.