Projekty
inteligentne mieszkanie
Źródło: flickr.com

Co warto wykonać, żeby podłączyć w domu system inteligentnych inteligentnego sterowania?

Inteligentne instalacje umożliwiają całościową automatyzację przestrzeni mieszkaniowej. Można z ich użyciem zarządzać ogrzewaniem całego domu, chłodzeniem, wentylacją. Automatyzacja może objąć niemal każdy element instalacji elektrycznej. Zdalne sterowanie oświetleniem, czy zraszacze w ogródku włącza się jednym guzikiem. Całościowa automatyzacja mieszkania zapewnia komfort oraz oszczędność energii.
płoty
Dziennikarz: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Jak odpowiednio zaplanować ogrodzenie wokół domu, która z jego wersji najlepiej się sprawdzi

Już w fazie planowania domu warto zastanowić się nad jego ogrodzeniem. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, chociaż wielu ludzi zostawia sobie to na koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A przecież ogrodzenie razem z bramą wjazdową powinno być jedną spójną całością, i dobrze aby zgrywało się zarówno ze stylistyką domu jak i całym otoczeniem.
wizualizacja domu jednorodzinnego
Dziennikarz: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt naszego domu – jaki okaże się najlepszy?

Wzniesienie domu jest celem wielu rodaków, ale tylko nieliczni mogą sobie pozwolić na realizację takiego marzenia. Wynika to oczywiście z tego, że z budową wiążą się niemałe koszty i sporo istotnych wyborów. Jedną z najważniejszych jest bezsprzecznie nabycie projektu, zgodnie z którym nasz dom zostanie postawiony. Jaki okaże się najlepszy?
Paragraf
Dziennikarz: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Myśląc o zakupie domu poznaj obowiązujące przepisy prawa budowlanego

Od kiedy ceny mieszkań i działek zaczęły dramatycznie spadać coraz większa liczba mieszkańców Polski stawia na zakup własnego mieszkania lub wybudowanie domu. Prognozy na przyszły rok wskazują, że sytuacja nie bardzo się zmieni, a nawet ta teraźniejsza może się jeszcze poszerzać.
dom jednorodzinny
Źródło: pixabay

Poszczególne plany domów dzisiejszych

Małe domy nie muszą być gorsze od tych dużych. Mimo tego, iż metraż małych domów jest rzecz jasna mniejszy, to na rynku odnajdziemy bardzo mnóstwo interesujących, nowoczesnych projektów małych domów, które naturalnie spełnią nasze oczekiwania.
dom
Dziennikarz: Archipelag
Źródło: www.media.xella.pl

Nowoczesne projekty domów - sprawdź na ten temat więcej

Osoby poszukujące dla siebie ciekawych wyzwań i profesjonalnych usług ochoczo oraz nierzadko przeglądają dostępne w sieci oferty. Wśród nich mogą niezwłocznie znaleźć coś stuprocentowo właściwego dla siebie.
pieniądze
Dziennikarz: Japanexperterna.se
Źródło: http://www.flickr.com

Katowice są niezwykle pięknym miastem, w którym można podziwiać sporo zabytków architektonicznych.

Dlatego osoby mieszkające w Katowicach niezwykle odznaczają się, iż potrafią mieszkać na ich terenie i codziennie przemieszczać się po powyższym mieście różnymi środkami komunikacyjnymi.


Katowice są niezwykle pięknym miastem, w którym można podziwiać sporo zabytków architektonicznych.

Wobec takiego, iż Katowice będą bogate pod względem urbanistycznym, to biura architektoniczne Katowice przyjmują w ciągu roku niezwykle dużo zleceń.
budownictwo
Dziennikarz: www.GlynLowe.com
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt musi nam się podobać, lecz także musi okazać się funkcjonalny

Przeważnie kiedy aranżujemy swój dom, lub biuro, mamy mniej więcej obraz tego, jak chcemy żeby się prezentowało oraz jak ma ono wyglądać. Czasem jednak nie umiemy się zdecydować na żadną z propozycji, która pojawia się w naszej głowie, tak jak i nie potrafimy stwierdzić, co ostatecznie podoba nam się najbardziej. Na szczęście ciągle możemy odwiedzić biuro projektowe Warszawa pod tym względem posiada dla nas najwspanialsze propozycje, oraz tam opowiedzieć o swoich wizjach oraz obawach.
Przykład konstrukcji stalowej   pomnik Schiffshebewerk Niederfinow
Dziennikarz: bgeissl
Źródło: http://www.flickr.com/photos/bgeissl/2766483590/

Jakie rzeczy wytwarzamy z wytrzymałej stali

Czyli o tym, z jakiego rodzaju stali tworzy się dziś urządzenia do najbardziej ekstremalnych zastosowań przemysłowych.

Założę się, że każdy z nas śledził z pasją program ekstremalne maszyny na discovery Channel. Jeśli jednak nie oglądaliście tej, co jak co leciwej już serii, pozwolę sobie na krótkie streszczenie.
Salon, panele podłogowe STYLE Dąb Hartley
Dziennikarz: Classen
Źródło: Classen

Budować z architektem czy podług planu katalogowego?

Od lat w środowisku prywatnych inwestorów – zatem zwyczajnie wznoszących własny dom – trwa dysputa: czy lepiej wydać pieniążki na „osobistego” architekta, czy też na jacuzzi, nabywając o wiele tańszy projekt gotowy?
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.