Dom
wykładzina
Dziennikarz: POLYFLOR
Źródło: www.podlogi.info

Jakim sposobem właściwie zadbać o czystość naszego domu?

Duża część z nas znakomicie wie, że nasze pomieszczenia muszą być co jakiś czas sprzątane. Utrzymanie dobrego stanu czystości pozwala nam bowiem na właściwe i zdrowe funkcjonowanie w naszym mieszkaniu. W życiu tymczasem w szeregu przypadków nie zwracamy na niego naszej uwagi. Okazuje się, że może on przyczynić się do licznych chorób oraz dolegliwości, które podyktowane będą obecnością roztoczy czy pozostałych negatywnie działających na nasz system odpornościowy związków.
wizualizacja domu jednorodzinnego
Dziennikarz: Jeffrey Beall
Źródło: http://www.flickr.com

Projekt naszego domu – jaki okaże się najlepszy?

Postawienie domu jest celem wielu rodaków, ale tylko wybrani mogą sobie pozwolić na zrealizowanie takiego marzenia. Wynika to oczywiście z tego, że z budową związane są bardzo duże koszty jak i wiele kluczowych decyzji. Jedną z najważniejszych jest niewątpliwie zakup projektu, według którego nasz dom zostanie wzniesiony. Który będzie najlepszy?
obraz
Dziennikarz: http://demur.pl
Źródło: http://demur.pl

Stylowe i praktyczne dodatki do wyposażenia wnętrz

Dodatki pełnią nadzwyczaj ważną funkcję w wyposażeniu wnętrz. Dzięki nim aranżacja mieszkania lub domu zdoła nabrać kreatywnego wydźwięku i atrakcyjnego charakteru. Żeby jednak tak było trzeba dobierać dobre dodatki do wnętrz i nie przesadzać z ich ilością, gdyż zbyt duża liczba dodatków może spowodować zagracenie przestrzeni co z pewnością nie będzie wyglądać odpowiednio.
budownictwo
Dziennikarz: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

Co dawane jest nam jako klientom, biorąc pod uwagę budownictwo?

Automatyka odgrywa coraz istotniejszą rolę w naszym życiu. Wprowadzanie innowacji w różnych brażach ma na celu uprościć nam codzienne funkcjonowanie w jak najwyższym stopniu. Bezgraniczne opcje, jakie zaproponować może nam inteligentny dom, spostrzeżone zostały już przez wielu przedsiębiorców. Ciekawe propozycje w branży budownictwa zaskoczyły już niejedną osobę. Producenci wciąż prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej inspirujących zestawień, by dawać z siebie za każdym razem sto procent.
Plac budowy
Dziennikarz: NAVFAC
Źródło: http://www.flickr.com

Zanim rozpoczniesz roboty budowlane, zastanów się nad doborem najlepszych materiałów

Kiedyś domy stawiało się samodzielnie. To była obligacja każdego silnego męża, by zbudować bezpieczne schronienie dla rodziny. Współcześnie na szczęście działają przedsiębiorstwa konstrukcyjne oraz biura projektowe, które zajmują się tym za pieniądze. Mimo to wciąż wielu mieszkańców Polski, zwłaszcza rejonów południowychpodhalańskich, na których dominują tradycyjne zwyczaje, wolą samodzielnie budować dom. Naturalnie to nic strasznego, jeśli osoba rozpoczynająca konstrukcję ma praktykę oraz właściwe wykształcenie. Kiepsko jest w sytuacji, gdy za takie przedsięwzięcie bierze się ignorant.
Paragraf
Dziennikarz: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Myśląc o zakupie domu poznaj obowiązujące przepisy prawa budowlanego

Od kiedy ceny mieszkań i działek zaczęły dramatycznie spadać coraz większa liczba mieszkańców Polski stawia na zakup własnego mieszkania lub wybudowanie domu. Prognozy na przyszły rok wskazują, że sytuacja nie bardzo się zmieni, a nawet ta teraźniejsza może się jeszcze poszerzać.
odkurzacz centralny

Centralne odkurzanie pomocą dla alergików

Jak wykazują testy, co piąty Europejczyk skarży na alergie spowodowane przez kurz, pyłki czy innego rodzaju roztocza. Do tej pory nie było metody, aby się ich pozbyć nie tylko na zewnątrz, ale także we własnym domu czy mieszkaniu. Oczywiście, obecnie są do kupienia nawilżacze powietrza z systemami oczyszczającymi, te tymczasem nie są skutecznie w pełni. Tak samo domowy odkurzacz nie pozbędzie się kurzu czy roztoczy, to prawda oczyści lokum z niepotrzebnych okruchów, jednak kurz może tylko rozproszyć.
pustak styropianowy
Dziennikarz: LK&Projekt
Źródło: www.dom-jednorodzinny.pl

Jeżeli budujemy swój własny dom, wówczas przydadzą nam się solidne bloczki fundamentowe

Dużo osób dziś zwyczajnie śni o posiadaniu swojego własnego mieszkania, w jakim zdołaliby funkcjonować standardowo i jaki byłby dla nich nadzwyczaj odpowiednim miejscem do spoczynku i spędzenia radośnie wielu pięknych dni.
kostka brukowa
Dziennikarz: Perdita
Źródło: http://www.flickr.com/photos/perdita/93369215/

Ułóż polbruk fachowo

W naszych czasach jest mnóstwo możliwości gdy chodzi przykładowo o robienie podjazdu przed domem albo gdy chcemy zrobić coś w stylu tarasu na tyłach domu w ogrodzie. Najlepsze jest ułożenie polbruku. Polbruk jest faktycznie bardzo przydatnym materiałem, który jest często wykorzystywany w wielu sytuacjach.
Ogrodzenie
Dziennikarz: Legi
Źródło: Legi

Już dzisiaj kup do swojego domu pionierskie systemy ogrodzeniowe bądź ogrodzenia przemysłowe, o ile nie zależy Ci na wyglądzie

Jeżeli udało nam się zamknąć stan surowy budowy, to jesteśmy w stanie rozluźnić się, bowiem najgorsze już za nami. Chwilowo powinniśmy się zająć malowaniem, kładzeniem podłóg oraz aranżacją wnętrza. Jednak nie możemy zapomnieć dodatkowo o tym, że wokół mieszkania również jest dużo rzeczy do zrobienia.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.