Komfort
Woda na szkle
Dziennikarz: Gary Millar
Źródło: http://www.flickr.com

Drzewo jako budulec trwały

Drzewo to materiał ponadczasowy, klasyczny, ogrzewa pokoje i nadaje im elegancji. By jednak były inwestycją na lata, powinno się wyselekcjonować nie tylko dobry typ drzewa i preparat do ochrony powierzchni drewna, lecz także należyty klej.
dom - image
Dziennikarz: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com

Co zrobić w razie dużej awarii kotłowni w sezonie grzewczym? Czy kupienie nowego kotła w takim wypadku to rzecz niezbędna?

Ogrzewanie swojego lokum jest rzeczą, o jakiej są zmuszeni myśleć każdego sezonu zimowego ich właściciele. Nawet jeśli wszystko będzie dobrze zaplanowane, odpowiednia ilość opału kupiona to i tak zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, a mianowicie awarie. Jak możemy zabezpieczyć się na taką ewentualność?
mieszkanie
Dziennikarz: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe lokum dla rodziny - w jakie wyposażenie opłaca się zainwestować?

Aby nasze nowe albo wyremontowane mieszkanie było funkcjonalne oraz estetyczne musimy zadbać o jego właściwe wyposażenie. W co warto zainwestować, by końcowy efekt był na prawdę satysfakcjonujący dla wszystkim mieszkańców?
projektanci
Dziennikarz: David Prasad
Źródło: http://www.flickr.com

Które powinny zostać zamontowane szafki w kuchni?

Ludzkość to takowy rodzaj, jaki z pewnej strony podąża do oferującego poczucie bezpieczeństwa ustabilizowania, a z drugiej strony lubi od czasu do okresu wykonać na własne życzenie nieco zamieszania.
Intensywny kolor akcentujący ścianę

W jaki sposób umeblować współczesne biuro?

Nowoczesne biuro to przede wszystkim współczesne meble a także urządzenia biurowe. Niemniej niektóre wymogi się nie zmieniają oraz warto o nich przypomnieć.


W jaki sposób umeblować współczesne biuro?

Funkcjonalne biuro jest to gwarancja efektywnej a także dobrej pracy.
buty ochronne
Dziennikarz: Program Executive Office Soldier
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju możliwości będą mieć ludzie szukający lokalu mieszkalnego dla siebie, plusy mieszkań i domów.

Jeżeli ktoś marzy o własnych czterech kątach, to to wyboru będzie miał kilka różnych możliwości. Bez wątpienia kuszącą opcją jest dom z nawet niewielkim ogrodem, w jakim można odpocząć po całym dniu ciężkiej pracy.
gadżety
Dziennikarz: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Przy kupnie mebli nie można oszczędzać, lepiej kupić wysokiej klasy wyposażenie, które okaże się piękne a przy tym solidne

Asortyment, jaki dzisiaj można dostrzec w salonach z meblami, pozwala aranżować naprawdę imponujące przestrzenie. Współczesne meble są niezwykle estetyczne oraz funkcjonalne, przez to znakomicie pasują do mieszkań zaprojektowanych w nowoczesnym duchu.


Przy kupnie mebli nie można oszczędzać, lepiej kupić wysokiej klasy wyposażenie, które okaże się piękne a przy tym solidne

Gustowne wyposażenie to ważna sprawa, jednak nie zapomnij, że powinno być także solidne
budownictwo
Dziennikarz: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

Co dawane jest nam jako klientom, biorąc pod uwagę budownictwo?

Automatyka odgrywa coraz istotniejszą rolę w naszym życiu. Wprowadzanie innowacji w różnych brażach ma na celu uprościć nam codzienne funkcjonowanie w jak najwyższym stopniu. Bezgraniczne opcje, jakie zaproponować może nam inteligentny dom, spostrzeżone zostały już przez wielu przedsiębiorców. Ciekawe propozycje w branży budownictwa zaskoczyły już niejedną osobę. Producenci wciąż prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej inspirujących zestawień, by dawać z siebie za każdym razem sto procent.
oświetlenie

Jak dobierać oświetlenie, aby pełniło swoją najważniejszą rolę? O jakich rzeczach należy pamiętać?

Ciężko wyobrazić sobie mieszkanie bez odpowiedniego oświetlenia. Tak naprawdę trudno funkcjonować w każdym miejscu bez dostępu do dobrego światła. Można sobie w ten sposób poradzić jakiś czas, gdy brakuje światła (gdyż jest na przykład burza), lecz na dłuższą metę jest to niemożliwe. Jest to nieznośne w każdym wymiarze. Nie dość, iż nie możemy normalnie funkcjonować, to jednocześnie traci na tym nasz stan zdrowia i życie towarzyskie.
inteligentny dom

Inteligentny dom, wygoda czy moda?

W zasadzie inteligentny dom nie różni się niczym od tych popularnie budowanych. Różnica polega na wnętrzu. Otóż inteligentny budynek jest bogaty w systemy, które zostały w nim założone po to, by dodać mu tzw inteligencji. To prawda, samo słowo jest znacznie przesadzone. Domy mogą co najwyżej powtarzać to rzeczy, które kazaliśmy im wykonać. Inteligentny dom kieruje głównie wszelkimi podsystemami, które są w nim zainstalowane, czyli systemami ciepła, klimatyzacji, wentylacji.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.