Komfort
Woda na szkle
Dziennikarz: Gary Millar
Źródło: http://www.flickr.com

Drzewo jako budulec trwały

Drewno to materiał ponadczasowy, klasyczny, ociepla pomieszczenia i przydaje im wytworności. Aby jednak były inwestycją na lata, trzeba wybierać nie tylko odpowiedni typ drzewa i preparat do ochrony powierzchni drewna, ale również właściwy klej.
dom - image
Dziennikarz: Erika Augusto
Źródło: http://www.flickr.com

Co zrobić w razie dużej awarii kotłowni w sezonie grzewczym? Czy kupienie nowego kotła w takim wypadku to rzecz niezbędna?

Ogrzewanie domu jest rzeczą, o której muszą myśleć każdego sezonu zimowego ich właściciele. Nawet jeśli wszystko zostanie dobrze zaplanowane, konieczna ilość opału kupiona to i tak zdarzają się sytuacje nieprzewidziane, a konkretnie awarie. Jak można zabezpieczyć się na tego typu wypadek?
mieszkanie
Dziennikarz: Scott Jordan
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe lokum dla rodziny - w jakie wyposażenie opłaca się zainwestować?

Aby nasze nowe albo wyremontowane mieszkanie było funkcjonalne oraz estetyczne musimy zadbać o jego właściwe wyposażenie. W co warto zainwestować, by końcowy efekt był na prawdę satysfakcjonujący dla wszystkim mieszkańców?
projektanci
Dziennikarz: David Prasad
Źródło: http://www.flickr.com

Które powinny zostać zamontowane szafki w kuchni?

Ludzkość to takowy rodzaj, jaki z pewnej strony podąża do oferującego poczucie bezpieczeństwa ustabilizowania, a z drugiej strony lubi od czasu do okresu wykonać na własne życzenie nieco zamieszania.
Intensywny kolor akcentujący ścianę

W jaki sposób umeblować współczesne biuro?

Współczesne biuro to z pewnością nowoczesne meble jak też sprzęty biurowe. Aczkolwiek niektóre wymogi się nie zmieniają a także wskazane jest o nich przypomnieć.


W jaki sposób umeblować współczesne biuro?

Praktycznie urządzone biuro to gwarancja wydajnej oraz dobrej pracy.
buty ochronne
Dziennikarz: Program Executive Office Soldier
Źródło: http://www.flickr.com

Jakiego rodzaju możliwości będą mieć ludzie szukający lokalu mieszkalnego dla siebie, plusy mieszkań i domów.

Jeżeli ktoś marzy o własnych czterech kątach, to to wyboru będzie miał kilka różnych możliwości. Bez wątpienia kuszącą opcją jest dom z nawet niewielkim ogrodem, w jakim można odpocząć po całym dniu ciężkiej pracy.
gadżety
Dziennikarz: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Przy kupnie mebli nie można oszczędzać, lepiej kupić wysokiej klasy wyposażenie, które okaże się piękne a przy tym solidne

Asortyment, jaki dzisiaj można dostrzec w salonach z meblami, pozwala aranżować naprawdę imponujące przestrzenie. Współczesne meble są niezwykle estetyczne oraz funkcjonalne, przez to znakomicie pasują do mieszkań zaprojektowanych w nowoczesnym duchu.


Przy kupnie mebli nie można oszczędzać, lepiej kupić wysokiej klasy wyposażenie, które okaże się piękne a przy tym solidne

Gustowne wyposażenie to ważna sprawa, jednak nie zapomnij, że powinno być także solidne
budownictwo
Dziennikarz: U.S. Army Corps of Engineers Europe District
Źródło: http://www.flickr.com

Co dawane jest nam jako klientom, biorąc pod uwagę budownictwo?

Rozwiązania automatyki coraz ważniejszą rolę w naszym funkcjonowaniu. Wprowadzanie innowacji w poszczególnych dziedzinach ma na celu uprościć nam codzienne życie w jak najwyższym stopniu. Nieograniczone opcje, jakie proponuje nam inteligentny dom, dostrzeżone zostały już przez wielu przedsiębiorców. Atrakcyjne propozycje w dziedzinie budownictwa zaskoczyły już niejedną osobę. Producenci wciąż prześcigają się w tworzeniu coraz bardziej inspirujących zestawień, by dawać z siebie za każdym razem sto procent.
oświetlenie

Jak dobierać oświetlenie, aby pełniło swoją najważniejszą rolę? O jakich rzeczach należy pamiętać?

Ciężko wyobrazić sobie mieszkanie bez odpowiedniego oświetlenia. Tak naprawdę trudno funkcjonować w każdym miejscu bez dostępu do dobrego światła. Można sobie w ten sposób poradzić jakiś czas, gdy brakuje światła (gdyż jest na przykład burza), lecz na dłuższą metę jest to niemożliwe. Jest to nieznośne w każdym wymiarze. Nie dość, iż nie możemy normalnie funkcjonować, to jednocześnie traci na tym nasz stan zdrowia i życie towarzyskie.
inteligentny dom

Inteligentny dom, wygoda czy moda?

Pozornie inteligentny dom nie odznacza się niczym od tych popularnie stawianych. Różnica polega na wnętrzu. Otóż inteligentny budynek jest bogaty w systemy, które zostały w nim zainstalowane po to, by zrobić go mądrzejszym. Oczywiście, samo słowo jest dużo przesadzone. Budynki mogą co najwyżej powtarzać to rzeczy, które kazaliśmy im zrobić. Inteligentny dom zarządza głównie różnymi podsystemami, które są w nim zainstalowane, czyli systemami ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji.
1 2 3 4
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.