Bank
nowe mieszkania toruń ceny
Dziennikarz: Classen

Jakie rzeczy są ważne jeśli się będzie kupować całkiem nowe mieszkanie od firmy deweloperskiej.

Na mieszkaniowym rynku w naszym kraju nadal jest niedobór blisko miliona mieszkań. Mimo że aktualnie deweloperzy bez przerwy stawiają coraz to nowe budynki, to i tak nie mogą nadążyć za popytem.
Inwestycje, nieruchomości
Dziennikarz: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rynek nieruchomości w 2013

Kończący się 2012 był korzystny dla wszystkich, którzy kupowali mieszkania. Wg ocen znawców, nadchodzący 2013 rok będzie nawet lepszy. Ceny metraży będą ustawicznie obniżać się jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną komplikacją w zdobyciu własnych czterech kątów może okazać się fakt, że nad Wisłę zbliża się nieubłaganie dekoniunktura. A to zjawisko zaś oznacza, że banki zaczną mniej chętnie udzielać kredytów.
Osiedle domków jednorodzinnych
Dziennikarz: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupienie własnościowego lokum to teraz marzenie wielu młodych osób

Nie ma chyba osoby, która nie rozmyślałaby o tym, jak się oderwać od opiekunów, jak otrzymać swoje mieszkanko, tak by nie warto było opłacać za najem obcym ludziom. Na szczęście dziś mamy możliwość używać z mnóstwa ciekawych propozycji, które mają spowodować, iż młodzi ludzie wreszcie będą mieli możliwość się wprowadzić do własnych mieszkań, gdzie nikt im nie będzie narzucał jak mają funkcjonować, jak powinni coś zrobić, albo jak powinny wyglądać ich pokoje. A na dodatek wszelkie pieniądze jakie włożą w dane mieszkanie, będą dla nich również na przyszłość.
Nieruchomość
Dziennikarz: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com

Masz w planie zakup mieszkania? Na pewno przyda ci się kredyt

Każdy ma marzenia o własnym kącie, najlepiej o mieszkaniu, które będzie mógł zaaranżować oraz umeblować tak, jak zawsze chciał. Wynajmowanie lokum bowiem jest powiązane z koniecznością zaakceptowania warunków, jakie w nim panują, a mieszkając u rodziców również nie mamy zbyt dużych możliwości, szczególnie gdy dysponujemy wyłącznie jednym pokojem. Dopiero własne mieszkanie daje nam szerokie spektrum działania, ale trzeba je najpierw kupić. Zebranie oszczędności zajęłoby nam lata, dlatego z pomocą przychodzą kredyty mieszkaniowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.