Bank
nowe mieszkania toruń ceny
Dziennikarz: Classen

Jakie rzeczy są ważne jeśli się będzie kupować całkiem nowe mieszkanie od firmy deweloperskiej.

Na rynku mieszkaniowym w Polsce w dalszym ciągu jest niedobór blisko miliona mieszkań. Mimo że aktualnie deweloperzy cały czas stawiają kolejne obiekty, to i tak ciężko im jest nadążyć za popytem.
Inwestycje, nieruchomości
Dziennikarz: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rynek nieruchomości w 2013

Dobiegający końca rok był miły dla wszystkich, którzy kupowali mieszkania. Według analiz znawców, zbliżający się dwa tysiące trzynasty rok będzie jeszcze korzystniejszy. Koszty metraży będą ciągle spadać jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną barierą w uzyskaniu lokum może stać się fakt, że do Polski nadciąga powoli dekoniunktura. A to nadejście zaś spowoduje, że banki zaczną mniej chętnie udzielać pożyczek.
Osiedle domków jednorodzinnych
Dziennikarz: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupienie własnościowego lokum to teraz marzenie wielu młodych osób

Nie ma chyba osoby, która nie rozmyślałaby o tym, jak się oderwać od opiekunów, jak otrzymać swoje mieszkanko, tak by nie warto było opłacać za najem obcym ludziom. Na szczęście dziś mamy możliwość używać z mnóstwa ciekawych propozycji, które mają spowodować, iż młodzi ludzie wreszcie będą mieli możliwość się wprowadzić do własnych mieszkań, gdzie nikt im nie będzie narzucał jak mają funkcjonować, jak powinni coś zrobić, albo jak powinny wyglądać ich pokoje. A na dodatek wszelkie pieniądze jakie włożą w dane mieszkanie, będą dla nich również na przyszłość.
Nieruchomość
Dziennikarz: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com

Masz w planie zakup mieszkania? Na pewno przyda ci się kredyt

Każdy marzy o własnym kącie, najlepiej o mieszkaniu, jakie będzie mógł urządzić i wyposażyć tak, jak zawsze pragnął. Wynajmowanie lokum bowiem wiąże się z koniecznością zaakceptowania warunków, które w nim panują, a pomieszkując u rodziców także nie mamy za wielkich możliwości, zwłaszcza gdy dysponujemy wyłącznie jednym pokojem. Dopiero swoje mieszkanie daje nam szersze spektrum działania, ale należy je najpierw zakupić. Zebranie oszczędności zajmuje lata, zatem najlepszą pomocą są kredyty mieszkaniowe.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.