Bank
Inwestycje, nieruchomości
Dziennikarz: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rynek nieruchomości w 2013

Kończący się 2012 okazał się bardzo dobry dla wszystkich, którzy nabywali nieruchomości. Według ocen analityków, nowy 2013 rok będzie nawet korzystniejszy. Ceny metraży będą ciągle obniżać się jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną komplikacją w zdobyciu mieszkania może być fakt, że do kraju nadchodzi powoli recesja. A to zjawisko zaś oznacza, że banki zaczną mniej chętnie udzielać kredytów.
Osiedle domków jednorodzinnych
Dziennikarz: r. nial bradshaw
Źródło: http://www.flickr.com

Zakupienie własnościowego lokum to teraz marzenie wielu młodych osób

Nie ma chyba obywatela, która nie myślałaby o tym, jak się oderwać od rodziców, jak załatwić swoje lokum, tak żeby nie należy było opłacać za wynajem obcym ludziom. Na szczęście teraz mamy możliwość używać z mnóstwa ciekawych propozycji, które mają spowodować, że młodzi ludzie wreszcie będą mogli się wprowadzić do własnych mieszkań, gdzie nikt im nie będzie mówił jak mają funkcjonować, jak mają coś zrobić, czy jak mają wyglądać ich pokoje. A na dodatek wszelkie oszczędności jakie wyłożą w konkretne mieszkanie, będą dla nich też na przyszłość.
Nieruchomość
Dziennikarz: booledozer
Źródło: http://www.flickr.com

Masz w planie zakup mieszkania? Na pewno przyda ci się kredyt

Każdy ma marzenia o własnym kącie, najlepiej o mieszkaniu, jakie będzie mógł urządzić oraz umeblować tak, jak zawsze chciał. Wynajmowanie lokum bowiem jest powiązane z koniecznością akceptacji warunków, które w nim panują, a pomieszkując u rodziców również nie mamy zbyt wielkich możliwości, zwłaszcza gdy dysponujemy wyłącznie jednym pokojem. Dopiero własne mieszkanie daje nam szersze spektrum działania, lecz należy je najpierw zakupić. Odłożenie gotówki zajęłoby nam lata, zatem najlepszą pomocą są kredyty na mieszkanie.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.