Polska
dom
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Domy mieszczące się w mieście Wrocław

Jeżeli chcielibyśmy mieszkać w stolicy Dolnego Śląska należy pamiętać, że wybór naprawdę jest duży. Wiele jak wiadomo jest zależne od tego ile mamy pieniążków i czy mamy ochotę zamieszkać w domu, czy może wolimy mieszkać w bloku.
mieszkania w warszawie
Dziennikarz: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Krótki przegląd rynku mieszkaniowego w stolicy, porównanie atrakcyjności i cen mieszkań

Warszawa jako stolica i największa miejscowość w Polsce ma również bardzo rozbudowany rynek mieszkaniowy. Liczba mieszkających tam na stałe bardzo dawno przekroczyła milion, a oprócz tego w mieście mieszka następne kilkaset tysięcy studentów i pracowników, więc i zapotrzebowanie na mieszkania jest bardzo duże. Bardzo dobrze to zresztą widać po ilości inwestycji, które są bez przerwy realizowane, a także po tym, jak wyglądają nowo budowane osiedla.

Dlaczego warto zakupić meble od polskiego producenta?

Choć nie uważam, że w każdym przypadku warto zakupić krajowe produkty, to jednakowoż wychodzę z takiego założenia, iż produkty wytwarzane w Polsce mają u mnie pierwszeństwo. Przede wszystkim dlatego, że często są doskonałe pod względem jakości.
Zakopane - Kasprowy Wierch
Dziennikarz: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com

Chcesz wynająć mieszkania w Zakopanem? Sprawdź co wziąć pod uwagę wybierając apartament?

Polska południowa, tak samo jak północna, jest pełna atrakcyjnych miejsc, które warto zobaczyć o każdej porze roku. Czy latem, czy zimą polskie góry wyglądają naprawdę pięknie. Każdy, kto jeszcze nie miał okazji pojechać w Bieszczady czy do Zakopanego powinien zdecydować się na co najmniej kilkudniową podróż w te okolice. Będzie ona tym atrakcyjniejsza, jeżeli zamówimy nocleg w apartamentach.
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Dziennikarz: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania ważną procedurą

Jedno z największych polskich miast, stolica Dolnego Śląska będzie mieć nareszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie olbrzymich korków i zatorów. Po wielu latach udało się nareszcie zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak funduszy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Nasze prawo nie jest przystosowane do przeprowadzenia szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.