Polska
dom
Dziennikarz: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com

Domy mieszczące się w mieście Wrocław

Jeżeli chcemy mieszkać w stolicy Dolnego Śląska trzeba mieć świadomość, że wybór rzeczywiście jest spory. Sporo oczywiście jest zależne od tego ile mamy pieniążków i czy mamy ochotę mieszkać w domu, czy może wolelibyśmy mieszkać w bloku.
mieszkania w warszawie
Dziennikarz: Paul Sableman
Źródło: http://www.flickr.com

Krótki przegląd rynku mieszkaniowego w stolicy, porównanie atrakcyjności i cen mieszkań

Warszawa jako stolica i największe miasto w naszym kraju posiada też najmocniej rozwinięty rynek mieszkaniowy. Liczba stałych mieszkańców bardzo dawno przekroczyła milion, a poza tym w mieście mieszka kolejne trzysta tysięcy pracowników oraz studentów, więc i zainteresowanie mieszkaniami jest ogromne. Bardzo dobrze to zresztą widać po ilości nowych inwestycji, jakie są bez przerwy realizowane, a także po tym, jak wyglądają nowo budowane osiedla.

Dlaczego warto zakupić meble od polskiego producenta?

Choć nie uważam, że w każdym przypadku warto zakupić krajowe produkty, to jednakowoż wychodzę z takiego założenia, iż produkty wytwarzane w Polsce mają u mnie pierwszeństwo. Przede wszystkim dlatego, że często są doskonałe pod względem jakości.
Zakopane - Kasprowy Wierch
Dziennikarz: Oliver
Źródło: http://www.flickr.com

Chcesz wynająć mieszkania w Zakopanem? Sprawdź co wziąć pod uwagę wybierając apartament?

Polska południowa, tak samo jak północna, jest pełna atrakcyjnych miejsc, które warto zobaczyć niezależnie od pory roku. Czy latem, czy zimą nasze góry wyglądają naprawdę okazale. Każdy, kto jeszcze nie miał okazji pojechać w Bieszczady czy do Zakopanego powinien zaplanować przynajmniej kilkudniowy wyjazd w te rejony. Będzie on tym atrakcyjniejszy, jeśli zaplanujemy nocleg w apartamentach.
nowe piękne mieszkanie do odbioru
Dziennikarz: Gunnar Grimnes
Źródło: http://www.flickr.com

Odbiór mieszkania ważną procedurą

Jedno z największych polskich miast, stolica Dolnego Śląska będzie mieć nareszcie obwodnicę. Dla Wrocławia jest to ważna i niezmiernie potrzebna inwestycja. Do tej pory ruch tranzytowy odbywał się przez miasto, co powodowało powstawanie olbrzymich korków i zatorów. Po wielu latach udało się nareszcie zaradzić wszystkim problemom, jakie stanęły na drodze do budowy obwodnicy – brak funduszy, przejęcie gruntów, procedury przetargowe. Nasze prawo nie jest przystosowane do przeprowadzenia szybkiego planu dla inwestycji publicznych w połączeniu z procedurami pozyskania środków z programów unijnych.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.