Domu
mieszkanie - malunek
Dziennikarz: You Tube - Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com

Listy wykończeniowe i drzwi – ważny szczegół dla mieszkania

Niezmiernie ważną sprawą w okresie aranżowania domu, bądź jego rozbudowy są szczegóły mieszczące się w całości. Na drodze do wyśnionego wnętrza stoją niewielkie rzeczy i dbałość o nie.
akcesoria do domu

Jak dobrze jest urządzać wnętrza? Czym się kierować? Czemu tak ważny jest wybór dodatków?

Planowanie aranżacji wnętrz nie powinno być robione w pośpiechu. Warto dać sobie większą ilość czasu na przemyślenie koncepcji, aby nie zepsuć efektu, jaki chcielibyśmy uzyskać. Może wyjść na to, że zbyt odważna wizja, po wcieleniu w życie wygląda dosyć kiepsko. O jakich rzeczach wiedzieć?
Budowa domu
Dziennikarz: Freddy

Jak teraz tworzy się nieruchomości

Moda dotyczy nie tylko ubrań. Trendy zmienia się równie często w budownictwie. Jeszcze kilkanaście lat temu budynki mieszkalne stawiało się i wykańczało w odmienny sposób niż dziś. Powinniśmy wiedzieć jakim sposobem obecnie stawia się budynki, szczególnie jeżeli mamy w planach budowę własnego domu.
Oświetlenie kuchenne
Dziennikarz: Villa Glass Studio
Źródło: Villa Glass Studio

W budynku bardzo znaczące jest poprawne oświetlenie każdego pomieszczenia

Zapewne każdy człowiek wie o tym, że właściwe oświetlenie w domu jest nadzwyczaj ważkie. Dodatkowo musi być ono dostosowane do każdego pomieszczenia indywidualnie. Istotne jest to, aby dobrać właściwą moc , a także klasę energetyczną.
wtyczka, kontakt
Dziennikarz: Jenny Ondioline
Źródło: http://www.flickr.com

Już w tej chwili odwiedź Szczecin, jeśli poszukujesz oświetlenia do mieszkania!

Od wielu lat marzysz o swoim domu? Właśnie dzisiaj jest dobry moment na podjęcie takiej decyzji, albowiem ceny działek są bardzo korzystne. Najprawdopodobniej ma to związek z tym, iż w największych miastach w naszym kraju powstają nowoczesne osiedla i obywatele są zainteresowani tą alternatywą. O ile egzystencja w bloku nie jest dla Ciebie to powinieneś już dziś pomyśleć o budowie swoich czterech ścian. Jeżeli zdaje Ci się, że przeszkodą są pieniądze to pamiętaj o tym, iż każda osoba mająca stabilny dochód może starać się o przydział kredytu hipotecznego.
biznes
Dziennikarz: Alejandro
Źródło: http://www.flickr.com

Co to jest program MDM? Od czego zależy wysokość uzyskanej dopłaty?

Sporo osób marzy o tym, by posiadać własne lokum oraz mieć możliwość zamieszkać na swoim. Obecnie mamy szereg różnych udogodnień, by być w stanie swoje marzenia ziścić.
Bateria umywalkowa
Dziennikarz: Grupa Armatura
Źródło: Grupa Armatura

Remontujesz łazienkę i myślisz, co zmienić, aby była bardziej nowoczesna – sprawdź

Kiedy w latach ’90-tych zrodził się kapitalizm, duża część obywateli Rzeczpospolitej zaczęła wykupować mieszkania i budować domki jednorodzinne. Bum na nowo powstałe mieszkania trwa do dnia dzisiejszego. Wprawdzie kilka lat temu pojawiło się zwolnienie, jednakże firmy deweloperskie nadal budują kolejne osiedla. Co ważna – mają na nie kupców.
www
Dziennikarz: Peter O'Connor aka anemoneprojectors
Źródło: http://www.flickr.com

Jak sensownie zagospodarować tereny wokół swojego domu? Zabierz się za porządki już teraz!

Właściwie każdy, kto ma już za sobą budowanie własnego domu, oczywiście wie doskonale, jak dużo pracy należy włożyć w to, żeby w konkluzji wszystko było w porządku.
deweloper
Dziennikarz: Pixers

Nowoczesne ocieplenie na każdą kieszeń

Stawianie domu to istne wyzwanie pod każdym względem. Czemu? Wymaga bowiem dobrego planu, dużych nakładów pieniężnych i żelaznej woli. Niezwykle ważne jest również czerpanie z nowoczesnych technologii.


Nowoczesne ocieplenie na każdą kieszeń

Dziś stawianie domu bardzo się różni od sposobu, w jaki robili to nasi przodkowie - ogólnie zasady są niezmienne, pod kątem konstrukcyjnym niewiele się zmieniło, jednakże ogromną różnicę robi stosowanie dostępnych dzisiaj materiałów, jakie w znaczący sposób upraszczają i przyspieszają prowadzone prace, a poza tym w znaczący sposób wpłynąć mogą (rzecz jasna w pozytywny sposób) na trwałość budynku.
Architektura

Fototapety – zapomnij o „szarych” ścianach i wyraź siebie

Aranżując przestrzeń dla dorastającego dziecka, stajemy przed bardzo dużym wyzwaniem. Trudno albowiem zadowolić młodego człowieka, który wszelkimi sposobami chce wyrazić swoją osobowość.
1 2 3 4 5 6
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.