Remonty
wnętrze salonu
Dziennikarz: TNS Sofres
Źródło: http://www.flickr.com

Chcesz odmienić swój dom? Zatrudnij fachowca i ciesz się pięknem świeżo zaprojektowanego wnętrza

Któż z nas nie marzy o tym, aby zamieszkać w uroczym i gustownie urządzonym domu? Do tego właśnie zmierzamy, wykonując remonty, zmieniając ustawienie mebli i wciąż nabywając do domu nowe przedmioty. Czasami jednakże brak fantazji i sami nie potrafimy zaprojektować zajmowanego wnętrza, tak jak byśmy tego chcieli. Rozwiązaniem w podobnej sytuacji okaże się architekt wnętrz, który zna się na tym, jak nikt inny i z pewnością wskaże nam optymalne inspiracje.
osiedle mieszkaniowe
Dziennikarz: PROFBUD
Źródło: www.profbud.info

Wspólnota mieszkaniowa - jej typy oraz kierowanie wspólnotą

Wspólnota mieszkaniowa to pojęcie, które charakteryzuje komplet posiadaczy, których lokale są w składzie pewnej określonej nieruchomości. W pewnym sensie wspólnota mieszkaniowa jest spółką lub przedsiębiorstwem, mimo tego, iż nie posiada osobowości prawnej. Wspólnota zwykle ma firmę, siedzibę, organy i NIP i REGON.
sypialnia
Dziennikarz: Dekoria.pl
Źródło: Dekoria.pl

Czy remont musi znamionować majak senny? Nie, wystrój wnętrz niekoniecznie musi napawać grozą

Każdy kto przebył już przebudowę domu wie, że wiadomość o następnym przepełnia go lękiem i awersją. Ogrom sprzątania i krótkotrwały brak beztroski życia zachęca do zostania przy przyjemnym lenistwie. Jednakże nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.