Usterki
montaż klimatyzacji, klimatyzatory
Źródło: http://www.aleklima.pl/

Klimatyzacja w naszym mieszkaniu

Przez całą zimę marzyliśmy o cieplutkim słoneczku. I nareszcie zawitała do nas wiosenka, a razem z nią pogodne dni. Razem z plusowymi temperaturami, zaczęły się wielkie narzekania na upały, a przecież lato dopiero się zbliża. W jaki sposób sobie radzić podczas letnich dni w wielkim mieście? Gdy po wyczerpującym dniu musimy jeszcze jechać do domu zatłoczonym tramwajem, to mamy serdecznie dość lata. Pragniemy się schować w jakieś ciemne miejsce i nie wynurzać się, nim gorące dni nie ustąpią.
Nowy blok
Dziennikarz: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com

Odbieramy mieszkanie, o czym trzeba pamiętać? Czy wiesz, co sprawdzić i na co szczególnie uważać?

Otrzymujemy nasze pierwsze własne M, o czym należy pamiętać? Ważny jest przede wszystkim odbiór techniczny, który możemy dokonać na własną rękę. Kwestia zostaje tylko taka, jak to uczynić? Na co należy zwrócić uwagę, co wziąć ze sobą i w razie czego – jakie usterki zgłaszać? Co prawda dobrze na taki odbiór wziąć ze sobą doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego. Jeśliby jednak nie mamy takiej możności należałoby postarać się o inżyniera lub firmę remontową, która zajmuje się wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Na szczęście możemy to też sami zrobić, musimy się jednakże solidnie do tego przygotować.
mieszkania do wynajęcia
Źródło: flickr.com

Szukamy mieszkania we Wrocławiu

Sezon wczasowy się skończył, do Wrocławia dotarli żacy. Wielu z nich dopiero zaczyna przygodę ze studiami i poszukuje mieszkań do wynajęcia. Efektywnym sposobem na odszukanie wolnych czterech kątów we Wrocławiu jest wklepanie do okienka szukania hasła „lokale do wynajęcia Wrocław”. Mądrze jest także zajrzeć na któryś z wielu serwisów z informacjami o dostępnych miejscach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.