Usterki
montaż klimatyzacji, klimatyzatory
Źródło: http://www.aleklima.pl/

Klimatyzacja w naszym mieszkaniu

Przez całą zimę marzyliśmy o cieplutkim słoneczku. I w końcu zawitała do nas wiosenka, a wraz z nią ciepłe dni. Razem z wysokimi temperaturami, zaczęły się wielkie narzekania na gorąco, a przecież lato dopiero się zbliża. W jaki sposób sobie dać radę podczas upałów w dużym mieście? Kiedy po męczącym dniu musimy jeszcze wracać do domu zatłoczonym autobusem, to mamy serdecznie dosyć tej pory roku. Chcielibyśmy się schować w jakieś dalekie miejsce i nie wychodzić, dopóki upały nie miną.
Nowy blok
Dziennikarz: Eli Christman
Źródło: http://www.flickr.com

Odbieramy mieszkanie, o czym trzeba pamiętać? Czy wiesz, co sprawdzić i na co szczególnie uważać?

Dostajemy nasze pierwsze własne M, o czym wypadałoby pamiętać? Ważny jest przede wszystkim odbiór techniczny, który możemy wykonać osobiście. Wątpliwość zostaje tylko jedna, jak to uczynić? Na co należy zwrócić uwagę, co zabrać ze sobą i w razie czego – jakie usterki zgłaszać? Co prawda najlepiej na taki odbiór zabrać ze sobą doświadczonego inspektora nadzoru budowlanego. Jeżeli jednak nie mamy tej możliwości wskazane jest postarać się o inżyniera lub jednostkę remontową, która będzie zajmowała się wykańczaniem naszego nowego mieszkania. Na szczęście możemy to także sami zrobić, należy się jednakże solidnie do tego przygotować.
mieszkania do wynajęcia
Źródło: flickr.com

Szukamy mieszkania we Wrocławiu

Czas wczasowy dobiegł końca, do Wrocławia przybyli studenci. Wielu z nich zaczyna studia i poszukuje lokali do wynajmu. Świetnym sposobem na namierzenie wolnych czterech kątów w stolicy Dolnego Śląska jest wpisanie do wyszukiwarki internetowej frazy „lokale do wynajęcia Wrocław”. Mądrze jest również wejść na któryś z wielu serwisów z informacjami o dostępnych miejscach.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.