Łóżko
łóżko
Dziennikarz: Quinn Dombrowski
Źródło: http://www.flickr.com

Jak zaprojektować sypialnię?

ludzie, którzy dopiero co wstali z łóżka, a już chcą do niego wrócić. Kochamy spać, a co niektórzy chętnie wylegiwaliby się w łóżku okrągły dzień. Niestety, okrutna rzeczywistość nie zezwala nam na to, stąd też, niestety, trzeba się co rano żegnać z naszym ukochanym meblem. Za to później, po długim dniu, z wielką przyjemnością rzucamy się na wygodne łóżko.
Lampy sufitowe
Dziennikarz: Sufit podwieszany
Źródło: Sufit podwieszany

Użyteczne oświetlenie do domu i mieszkania

Urządzając dom oraz mieszkanie nierzadko wybieramy rozwiązania markowe, słynne i stylowe. Pomysłowa aranżacja, nowatorskie meble - wszystko to pięknie prezentuje się w każdej aranżacji. Aczkolwiek design to jeszcze nie wszystko. Urządzając własne M przede wszystkim musimy stawiać na praktyczność oraz funkcjonalność. Tyczy się to wszelkiego szczegółu aranżacyjnego - mebli, przyrządów oraz akcesoriów, kolorów ścian albo oświetlenia.
toaletka
Dziennikarz: HereStanding
Źródło: http://www.flickr.com

Miejsce dla małej królewny

Gdy przyszli rodzice dowiadują się, że czekają na dziewczynkę, ojcowie nie posiadają się z radości. Od zawsze marzyli o małej królewnie, którą mogą rozpieszczać do granic wytrzymałości i dla której będą najważniejszym autorytetem.
Łóżko piętrowe w pokoju dziecięcym
Dziennikarz: Meble-Bogart.pl
Źródło: http://www.meble-bogart.pl

Jakie sytuacje zmuszają nas do nabycia łóżek dwupiętrowych i dlaczego wybrane egzemplarze mogą nieco zadziwić naszych gości

W naszych szerokościach geograficznych sypialnia pełni niemarginalną funkcję, mimo wszystko przywykło uważać, że to pomieszczenie ma przede wszystkim intymny charakter i goście potrzebują odrębnego przyzwolenia gospodarzy, żeby móc w ogóle oglądnąć to miejsce.
komoda
Dziennikarz: ArtDecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Wygodne łóżko, czyli jak kupić właściwy materac?

Kluczowym meblem w każdej sypialni jest łóżko. Niestety sporo ludzi nie może pozwolić sobie na prawdziwe łóżka, większość z nas ma rozkładane sofy lub tapczany, jakie nie mają dobrego wpływu na nasz kręgosłup, a w dodatku każdego dnia trzeba je przygotowywać, by się na nich położyć. Łóżko z materacem to jedyne najdogodniejsze rozwiązanie, w jakie dobrze jest w miarę możliwości zainwestować. Już pierwszego poranka będziemy zachwyceni komfortem spania, o ile zakupimy odpowiedni materac. Co mieć na uwadze, gdy będziemy podejmować decyzję o jego wyborze?

Salon - na jakie meble się zdecydować?

Salon, nazywany także pokojem dziennym, to centrum w domu czy mieszkaniu. Najczęściej domownicy przebywają tam najdłużej w ciągu dnia. W salonie mogą znajdować się rozmaite części wyposażenia. Niezwykle często obecnie w salonie umieszcza się telewizor, coraz częściej duży i z płaskim kineskopem. Ponadto również często w salonie znajduje się urządzenia do odtwarzania muzyki lub na przykład pianino.
meblościanka
Dziennikarz: noricum
Źródło: http://www.flickr.com

Wybieramy idealne meble do salonu

Salon, nazywany również pokojem dziennym, to centrum każdego domu czy mieszkania. Zazwyczaj mieszkańcy przebywają tam najdłużej w ciągu dnia. W pokoju dziennym mogą znajdować się różnorodne elementy wyposażenia. Bardzo często aktualnie w salonie umieszcza się telewizor, coraz częściej duży i z płaskim ekranem. Ponadto również niejednokrotnie w takim wnętrzu znajduje się urządzenia do odtwarzania płyty lub instrumenty muzyczne.

W jaki sposób postępować, by nasze łóżko zapewniało nam spokojny sen i łączyło się tylko z przyjemnymi chwilami

Łoże, na którym zazwyczaj śpimy, jest dla nas niczym azyl. Kiedy za firanką pada śnieg, marzymy o tym, by wczesnym rankiem w ogóle nie wstawać z łóżka. Musimy jednak pojechać samochodem do pracy, a potem przez 8 godzin często imaginujemy sobie, że leżymy pod ciepłą kołderką i czytamy dobrą powieść obyczajową, a na nakastliku obok stoi kubek gorącej herbaty owocowej\czarnej.
łóżko
Dziennikarz: alcuin lai
Źródło: http://www.flickr.com

Jak kluczowe jest wygodne miejsce do spania

Często narzekamy, że dzień jest za krótki. To kolokwialne sformułowanie wiąże się z tym, że pożądalibyśmy jak najlepiej spożytkować czas. Z tej przyczyny zdarza się nam skracać nocny wypoczynek. Nie tędy jednakże droga. Wbrew pozorom, ograniczanie sobie czasu na odpoczynek nocny nie jest najlepszym wyjściem jeśli chce się być wydajnym w swojej profesji. Spanie jest ważną funkcją fizjologiczną, umożliwia nam zregenerowanie się. Przez sen dajemy szansę wypocząć mózgowi, dzięki czemu podnosimy naszą efektywność. Winniśmy spać minimum 7 godzin, i nie da się tego przeskoczyć. Z tej przyczyny tak ważne jest stworzenie sobie komfortowego miejsca do wypoczynku.
sypialnia
Dziennikarz: Bonsoni.com
Źródło: http://www.flickr.com

Szafka nocna musi okazać się dobrana do kolejnych mebli

Jeżeli mamy właściwą liczbę pomieszczeń w domu, to przeważnie tak je aranżujemy, że sypialnia jest osobno. Jest to nasze miejsce intymne, gdzie odpoczywamy oraz śpimy, więc goście bez naszego wyraźnego zezwolenia nie posiadają tam wejścia. Dlatego pragniemy, żeby wszystko zostało tam dobrane jak najlepiej i oddziaływało na odpowiedni relaks naszego organizmu.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.