Nieruchomość
pustak
Dziennikarz: Joost Markerink
Źródło: http://www.flickr.com

Z których tworzyw powinno się zbudować nasz dom?

Nie od dziś wiadomo, że swój dom jest poniekąd spełnieniem wszystkich naszych marzeń na temat samodzielności oraz pełnej autonomii. Duża część z nas w pewnym etapie swojego życia decyduje się na jego zbudowanie. Najczęściej jest to rzecz jasna powiązane z posiadaniem rodziny oraz skłonnością zastrzeżenia im należytych warunków.
murowanie
Dziennikarz: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas

Jak wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie znaczące parametry powinny posiadać?

Ściany dwuwarstwowe są teraz często używane w toku budowy domu jednorodzinnego oraz budowy innego rodzaju nieruchomości. Warto więc dowiedzieć się w jaki sposób wznosi się takie ściany i na jakie znaczące parametry ścian dwuwarstwowych winno się zwrócić baczną uwagę.
nieruchomość
Dziennikarz: John Coley
Źródło: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę wyceniając mieszkanie? Co jest najważniejsze, o jakich sprawach z pewnością trzeba pamiętać?

Specjalistyczną wyceną mieszkania trudnią się przede wszystkim rzeczoznawcy majątkowi, bo jako jednymi posiadają uprawienia, dzięki którym mogą opracować operaty szacunkowe. Ich opinia jest niezbędna w temacie niektórych transakcji handlowych dotyczących nieruchomości, zwłaszcza jak jej wartość musi być oszacowana z największym prawdopodobieństwem. Jest też ważny, jak zakup finansowany jest przez kredyt bankowego.
zarządzanie najmem
Dziennikarz: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie sprzedać własną nieruchomość?

Aktualnie nie jest łatwo sprzedać w naszym kraju nieruchomość - mieszkanie albo dom. W szczególności te nieco droższe nieruchomości długi czas poszukują zainteresowanego... Jednak nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości jest duży zastój. Prawda jest taka, iż w dalszym ciągu jak najbardziej można sprzedać nieruchomość. Dobrze, lecz może teraz skupmy się przede wszystkim na domach.
deweloper
Dziennikarz: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com

Budowa osiedla nad morzem - istota negocjowania przez deweloperów

Kupno nowego mieszkania z reguły oznacza sporo emocji i stresu. Nie dziwne, przecież to jedna, o ile nie najpoważniejsza, inwestycja w życiu, która ma pozwolić na ustatkowanie się. Jakie emocje towarzyszą kupowaniu nowego mieszkania, którego budowę zlecił pośrednik mieszkaniowy? Na co nowi lokatorzy miast nadmorskich powinni zwrócić uwagę przy dogrywaniu umowy z deweloperem?
mieszkania od dewelopera
Dziennikarz: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Kupujesz nieruchomość z rynku pierwotnego? Zobacz, na co dobrze jest zwrócić uwagę!

Jeśli planujesz przeprowadzić się do nowych czterech kątów, które kupisz na rynku pierwotnym, pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Chodzi o to, by zmniejszyć możliwe ryzyko.
nieruchomości
Dziennikarz: Internorm
Źródło: Internorm

Nabycie mieszkania to na pewno nie jest prosty wybór. Powinniśmy jednakowoż pamiętać o wyborze najlepszego biura nieruchomości

Spośród wielu życiowych wartości własne mieszkanie i całkowite prawo do bycia szczęśliwym, zdają się najważniejsze. W sumie to te dwie wartości są ze sobą spójne – jedynie we własnym domu jesteśmy w stanie poczuć bezpieczeństwo i komfort, które to mają wpływ na bardziej udane życie w każdej sferze. Czasem trudno odnaleźć mieszkanie, które będzie nam odpowiadało, będzie w sumie takie, jak pragniemy. Ma na to wpływ wiele czynników, takich jak przede wszystkim lokalizacja, sąsiedztwo czy okolica. Jak sobie z tym wszystkim poradzić, kiedy ponadto nie mamy czasu na znalezienia mieszkania?
mieszkania we Wrocławiu
Dziennikarz: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com

Zalety i wady nabywania nowych i używanych mieszkań

Większość ludzi wie o tym, że nabywanie mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Trzeba bowiem dokonać wielu wyborów i dużo różnych czynników przemyśleć przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Z kolei oferta w kwestii samego kupna niejednokrotnie jest niezwykle rozbudowana, zwłaszcza w kwestii nowych mieszkań.
żuraw
Dziennikarz: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com

Żurawie wieżowe – sprzęt znajdujące się na praktycznie każdej większej budowie lub placu budowy

Porównując z dawniejszymi czasami aktualny krajobraz w wielu miejscowościach zwłaszcza tych większych jest zdecydowanie inny. Obecnie widać powiększające się obszary zabudowane i tam gdzie dawniej znajdowało się pole teraz znajdują się zazwyczaj bardzo duże wieżowce bądź nowe osiedla.
Renowacja budynku
Dziennikarz: Micolo J
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki działającym na rynku agencjom nieruchomości zakup lokalu w wielkim i tym mniejszym miasteczku stał się niezwykle prosty

Poszukiwanie mieszkania w miasteczku nie jest prostym zadaniem. Im teren poszukiwań jest większy, tym, przynajmniej w teorii, szybciej można znaleźć wytęsknione M3. Niektórzy wcale nie pragną korzystać z usług pośrednika i w miarę często, podczas przedwieczornych spacerów, przystają przed słupami ogłoszeniowymi, aby prześledzić zamieszczone tam anonse. Jednak nie każdy ma czas, żeby samodzielnie szukać lokalu. Okazuje się, że o niebo prościej jest wpisać w sieć przykładowo frazę agencja nieruchomości Drawsko Pomorskie.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.