Nieruchomość
murowanie
Dziennikarz: Grupa Atlas
Źródło: Grupa Atlas

Jak wznosi się ściany dwuwarstwowe i jakie znaczące parametry powinny posiadać?

Ściany dwuwarstwowe są dziś nierzadko wykorzystywane w toku budowy domu jednorodzinnego oraz budowy innego typu nieruchomości. Należałoby więc dowiedzieć się w jaki sposób wznosi się takie ściany i na jakie ważkie parametry ścian dwuwarstwowych trzeba zwrócić baczną uwagę.
nieruchomość
Dziennikarz: John Coley
Źródło: http://www.flickr.com

Na co zwracać uwagę wyceniając mieszkanie? Co jest najważniejsze, o jakich sprawach z pewnością trzeba pamiętać?

Specjalistyczną wyceną mieszkania trudnią się przede wszystkim rzeczoznawcy majątkowi, bo jako jednymi posiadają uprawienia, dzięki którym mogą opracować operaty szacunkowe. Ich opinia jest niezbędna w temacie niektórych transakcji handlowych dotyczących nieruchomości, zwłaszcza jak jej wartość musi być oszacowana z największym prawdopodobieństwem. Jest też ważny, jak zakup finansowany jest przez kredyt bankowego.
zarządzanie najmem
Dziennikarz: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie sprzedać własną nieruchomość?

Aktualnie nie jest łatwo sprzedać w naszym kraju nieruchomość - mieszkanie albo dom. W szczególności te nieco droższe nieruchomości długi czas poszukują zainteresowanego... Jednak nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości jest duży zastój. Prawda jest taka, iż w dalszym ciągu jak najbardziej można sprzedać nieruchomość. Dobrze, lecz może teraz skupmy się przede wszystkim na domach.
deweloper
Dziennikarz: William Murphy
Źródło: http://www.flickr.com

Budowa osiedla nad morzem - istota negocjowania przez deweloperów

Kupienie nowego lokum mieszkaniowego z reguły oznacza sporo emocji i stresu. Nic dziwnego, w końcu to istotna, o ile nie najpoważniejsza, inwestycja w życiu, od której zależą dalsze losy. Jakie nawyki towarzyszą kupowaniu nowego mieszkania, zleconego do budowy przez pośrednika mieszkaniowego? Na co nowi lokatorzy miejscowości nad morzem zwracają uwagę przy odbieraniu domu od dewelopera?
mieszkania od dewelopera
Dziennikarz: Elliott Brown
Źródło: http://www.flickr.com

Kupujesz nieruchomość z rynku pierwotnego? Zobacz, na co dobrze jest zwrócić uwagę!

Jeśli planujesz przeprowadzić się do nowych czterech kątów, które nabędziesz od dewelopera, pamiętaj o kilku ważnych kwestiach. Sęk w tym, by zredukować możliwe ryzyko.
nieruchomości
Dziennikarz: Internorm
Źródło: Internorm

Nabycie mieszkania to na pewno nie jest prosty wybór. Powinniśmy jednakowoż pamiętać o wyborze najlepszego biura nieruchomości

Spośród wielu życiowych wartości własne mieszkanie i całkowite prawo do bycia szczęśliwym, zdają się najważniejsze. W sumie to te dwie wartości są ze sobą spójne – jedynie we własnym domu jesteśmy w stanie poczuć bezpieczeństwo i komfort, które to mają wpływ na bardziej udane życie w każdej sferze. Czasem trudno odnaleźć mieszkanie, które będzie nam odpowiadało, będzie w sumie takie, jak pragniemy. Ma na to wpływ wiele czynników, takich jak przede wszystkim lokalizacja, sąsiedztwo czy okolica. Jak sobie z tym wszystkim poradzić, kiedy ponadto nie mamy czasu na znalezienia mieszkania?
mieszkania we Wrocławiu
Dziennikarz: Maciek Lulko
Źródło: http://www.flickr.com

Zalety i wady nabywania nowych i używanych mieszkań

Większość ludzi wie o tym, że nabywanie mieszkania nie jest łatwym zadaniem. Trzeba bowiem dokonać wielu wyborów i dużo różnych czynników przemyśleć przed dokonaniem ostatecznego wyboru. Z kolei oferta w kwestii samego kupna niejednokrotnie jest niezwykle rozbudowana, zwłaszcza w kwestii nowych mieszkań.
żuraw
Dziennikarz: Ron Cogswell
Źródło: http://www.flickr.com

Żurawie wieżowe – sprzęt znajdujące się na praktycznie każdej większej budowie lub placu budowy

W porównaniu z poprzednimi latami współczesny krajobraz w wielu miejscowościach szczególnie tych dużych jest wyraźnie inny. Aktualnie widać poszerzające się obszary zabudowane i tam gdzie kiedyś stało pole dzisiaj mieszczą się zazwyczaj bardzo duże wieżowce bądź nowe osiedla.
Renowacja budynku
Dziennikarz: Micolo J
Źródło: http://www.flickr.com

Dzięki działającym na rynku agencjom nieruchomości zakup lokalu w wielkim i tym mniejszym miasteczku stał się niezwykle prosty

Poszukiwanie mieszkania w mieście nie pozostaje nieskomplikowanym zadaniem. Im teren poszukiwań jest większy, tym, przynajmniej teoretycznie, prędzej można odszukać wymarzone M3. Niektórzy w żadnym razie nie chcą korzystać z usług pośrednika i dość często, w czasie przedwieczornych spacerów, przystają przed słupami ogłoszeniowymi, żeby prześledzić zamieszczone tam anonse. Jednak nie każdy ma czas, żeby samodzielnie szukać lokalu. Okazuje się, że o niebo łatwiej jest wpisać w internet przykładowo frazę agencja nieruchomości Drawsko Pomorskie.
deweloper
Dziennikarz: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Sfera nieruchomości w naszym kraju

Aktualnie w naszym kraju sprzedawanych jest coraz więcej mieszkań. Czasem, w którym odnotowuje się największą sprzedaż mieszkań jest lato. Większość z tego typu inwestycji dokonuje się w obrębie dużych aglomeracji lub też na ich obrzeżach.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.