Nieruchomości
Paragraf
Dziennikarz: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu

Myśląc o zakupie domu poznaj obowiązujące przepisy prawa budowlanego

Od kiedy ceny mieszkań i działek zaczęły dramatycznie spadać coraz większa liczba mieszkańców Polski stawia na zakup własnego mieszkania lub wybudowanie domu. Prognozy na przyszły rok wskazują, że sytuacja nie bardzo się zmieni, a nawet ta teraźniejsza może się jeszcze poszerzać.
Pokój dzienny
Dziennikarz: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com

Jak nabyć dom: samodzielnie czy z pomocą pośrednika?

Kupno czerech kątów jest bardzo ważnym aspektem w życiu człowieka. Każdy musi mieć dach nad głową. Domek jest więc potrzebą konieczną dla każdego człowieka. Wiele osób chce więc mieć swoje cztery kąty, jako że dzięki temu zyskają bezpieczeństwo i komfort. Wielu ludzi posiłkuje się więc pożyczkami z banku, dzięki czemu mogą już obecnie nabyć domek. Tymczasem posiadanie forsy to nie wszystko. Nabycie dobrego mieszkania wcale nie jest takie łatwe, jak się wydaje.
stary dom
Dziennikarz: Don Graham
Źródło: http://www.flickr.com

Firmy zajmujące się burzenia budynków

Biorąc pod uwagę opcje, które zapewnić oferuje nam burzenie budynków w Polsce, warto zwrócić szczególną uwagę na ceny. Są one bardzo różnorodne, lecz warto zwrócić szczególną uwagę na doświadczenie specjalistów, którzy dają do dyspozycji swoje usługi. Mnogość dostępnych propozycji zadziwia, dzięki czemu bez problemu można wyszukać dobrą ofertę, stuprocentowo zgadzającą się z naszymi potrzebami. Wyburzanie budynków wcale nie musi być skomplikowanym procesem, ponieważ złożonym jest niewątpliwie.
projekt nowoczesnego domu

Jeśli planujemy wybudowanie domu powinniśmy wcześniej pomyśleć nie jedynie o projekcie, ale o praktycznej stronie budowy - o utrzymaniu wody daleko od naszej działki

Ktokolwiek kto zaplanował budowę domu na pewno pomyśli, że najważniejszą sprawą jest wybór projektu, który nam się spodoba.
sawa wilanów opinie
Dziennikarz: MULTI
Źródło: MULTI

Opcje udanych inwestycji

W aktualnym świecie coraz więcej inwestorów kieruje swoje pieniądze w nieruchomości oraz działki. Jest to niesamowita szansa zarobienia pokaźnych sum w bardzo prosty sposób. Opcje i warunki, jakie zaoferować może dziś klientom pośrednik sprzedaży nieruchomości, są niczym nieograniczone.
Inwestycje, nieruchomości
Dziennikarz: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rynek nieruchomości w 2013

Dobiegający końca rok był miły dla wszystkich, którzy kupowali mieszkania. Według analiz znawców, zbliżający się dwa tysiące trzynasty rok będzie jeszcze korzystniejszy. Koszty metraży będą ciągle spadać jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną barierą w uzyskaniu lokum może stać się fakt, że do Polski nadciąga powoli dekoniunktura. A to nadejście zaś spowoduje, że banki zaczną mniej chętnie udzielać pożyczek.
zarządzanie najmem
Dziennikarz: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie sprzedać własną nieruchomość?

Aktualnie nie jest łatwo sprzedać w naszym kraju nieruchomość - mieszkanie albo dom. W szczególności te nieco droższe nieruchomości długi czas poszukują zainteresowanego... Jednak nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości jest duży zastój. Prawda jest taka, iż w dalszym ciągu jak najbardziej można sprzedać nieruchomość. Dobrze, lecz może teraz skupmy się przede wszystkim na domach.
mieszkania Osiedle z Gwiazdami
Dziennikarz: Marma Polskie Folie
Źródło: Marma Polskie Folie

Rynek mieszkaniowy na terenie Wrocławia – czy ceny lokali są współcześnie rzeczywiście bardzo wysokie?

Wrocław to niewątpliwie jedno z największych oraz najbardziej rozpoznawanych miast Polski. Czasy II wojny światowej obeszły się z tą aglomeracją rzeczywiście łagodnie, w ten sposób współcześnie można podziwiać w niej interesujące zabytki oraz starodawną architekturę, co jest zdecydowanie jego największą zaletą.
Mieszkania
Dziennikarz: Firma UBM
Źródło: Firma UBM

Szukamy mieszkania nad morzem – kilka rad

Pokój z widokiem na słoneczną plażę i nieprzeniknione morze to pragnienie wielu ludzi. Dzięki zwiększeniu liczby nieruchomości w miejscowościach nadmorskich coraz więcej osób może to marzenie spełnić. Zanim zdecydujemy się na zakup nieruchomości, trzeba jednak przeanalizować parę spraw.
nieruchomości
Dziennikarz: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem własnego mieszkania - warto zdecydować się na sprawdzoną firmę zarządzającą nieruchomościami

Jeśli masz własne mieszkanie, bez wątpliwości można przeznaczyć je na wynajem. Jest to genialny pomysł na dorobienie sobie do własnej pensji. Ażeby nie musieć widywać się z wynajmującymi, warto skorzystać z oferty firmy, która trudni się zarządzaniem nieruchomościami.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.