Nieruchomości
Inwestycje, nieruchomości
Dziennikarz: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rynek nieruchomości w 2013

Kończący się 2012 okazał się bardzo dobry dla wszystkich, którzy nabywali nieruchomości. Według ocen analityków, nowy 2013 rok będzie nawet korzystniejszy. Ceny metraży będą ciągle obniżać się jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną komplikacją w zdobyciu mieszkania może być fakt, że do kraju nadchodzi powoli recesja. A to zjawisko zaś oznacza, że banki zaczną mniej chętnie udzielać kredytów.
zarządzanie najmem
Dziennikarz: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie sprzedać własną nieruchomość?

Aktualnie nie jest łatwo sprzedać w naszym kraju nieruchomość - mieszkanie albo dom. W szczególności te nieco droższe nieruchomości długi czas poszukują zainteresowanego... Jednak nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości jest duży zastój. Prawda jest taka, iż w dalszym ciągu jak najbardziej można sprzedać nieruchomość. Dobrze, lecz może teraz skupmy się przede wszystkim na domach.
mieszkania Osiedle z Gwiazdami
Dziennikarz: Marma Polskie Folie
Źródło: Marma Polskie Folie

Rynek mieszkaniowy na terenie Wrocławia – czy ceny lokali są współcześnie rzeczywiście bardzo wysokie?

Wrocław to niewątpliwie jedno z największych oraz najbardziej rozpoznawanych miast Polski. Czasy II wojny światowej obeszły się z tą aglomeracją rzeczywiście łagodnie, w ten sposób współcześnie można podziwiać w niej interesujące zabytki oraz starodawną architekturę, co jest zdecydowanie jego największą zaletą.
Mieszkania
Dziennikarz: Firma UBM
Źródło: Firma UBM

Szukamy mieszkania nad morzem – kilka rad

Pokój z widokiem na słoneczną plażę i nieprzeniknione morze to pragnienie wielu ludzi. Dzięki wzrostowi liczby inwestycji w miejscowościach nadmorskich coraz więcej osób może to marzenie urzeczywistnić. Zanim zdecydujemy się na zakup nieruchomości, należy jednak przeanalizować kilka spraw.
nieruchomości
Dziennikarz: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem własnego mieszkania - warto zdecydować się na sprawdzoną firmę zarządzającą nieruchomościami

Jeśli masz nowe mieszkanie, na pewno trzeba przeznaczyć je na wynajem. Jest to fantastyczny sposób na dorobienie sobie do zwykłej pensji. Żeby nie musieć widywać się z najemcami, można skorzystać z propozycji firmy, która trudni się zarządzaniem lokalami.
bloki
Dziennikarz: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations

Poszukiwania domu nad morzem jako opcja coraz bardziej ciesząca się popularnością pośród ludzi w rożnym przedziale wiekowym

Z pewnością osoby monitorujące rynek nieruchomości mają szansę zauważyć, że poszukiwania mieszkania w miejscowościach nadmorskich to alternatywa znacznie bardziej ciesząca się popularnością wśród osób w rożnym przedziale wiekowym. Ludzie szukają albowiem dla siebie lokum, w jakim będą się posiadali okazję poczuć komfortowo, a do tego otoczeni będą atmosferą spokoju. Z tego względu, kiedy ktokolwiek ma określone fundusze, a zapozna się z tym, w jaki sposób sytuacja pod względem nieruchomości wygląda nad morzem to nie będzie zadziwiające, że zdecyduje się na skorzystanie z tej możliwości.
osiedle mieszkaniowe
Dziennikarz: PROFBUD
Źródło: www.profbud.info

Wspólnota mieszkaniowa - jej typy oraz kierowanie wspólnotą

Wspólnota mieszkaniowa to pojęcie, które charakteryzuje zbiorowość posiadaczy, których lokale są w składzie pewnej wyznaczonej nieruchomości. W pewnym sensie wspólnota mieszkaniowa jest spółką czy przedsiębiorstwem, mimo tego, iż nie posiada osobowości prawnej. Wspólnota z reguły posiada firmę, siedzibę, organy i NIP i REGON.
nowe mieszkanie
Źródło: flickr.com

W jaki sposób pertraktować z deweloperem przy zakupieniu mieszkania?

Kupno nowego mieszkania od dewelopera na pewno wiąże się z dużymi nakładami pieniężnymi. Oczywiście zdołamy odnaleźć zarówno tańsze, jak też droższe mieszkania, niemniej jednak nie ulega wątpliwości, iż na kupno własnego M4 musimy posiadać dużo pieniędzy. Chociaż przy kupieniu zdołamy spróbować negocjować cenę. Poniektórzy deweloperzy są niezwyklej elastyczni, inni mniej, chociaż zawsze powinno się spróbować negocjacji.
budowanie domu
Dziennikarz: nie
Źródło: pixabay.com

Interesujące projekty domów dopasowane do kluczowych potrzeb

Firmy zajmujące się projektowaniem domów nie powinny skarżyć się na brak zleceniodawców. W dzisiejszych czasach coraz więcej Polaków decyduje się na zamówienie opisywanej usługi, kierując się przy tym swoimi najistotniejszymi potrzebami. Warto nawiązać kontakt z renomowanym biurem i z odpowiednim wyprzedzeniem ustalić wszystkie szczegóły określonego zlecenia.
Budynki
Dziennikarz: Yosuke Watanabe
Źródło: http://www.flickr.com

Jak odszukać doskonałą firmę trudniące się zarządzaniem najmem lokali?

Łatwe poruszanie się po nadzwyczaj szybko zmieniającym się rynku usług mieszkaniowych może nieraz sprawić pewne problemy. Bardzo istotne jest teraz odpowiednie zarządzanie najmem rozmaitych lokali mieszkaniowych.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.