Nieruchomości
sawa wilanów opinie
Dziennikarz: MULTI
Źródło: MULTI

Opcje udanych inwestycji

W aktualnym świecie coraz więcej inwestorów kieruje swoje pieniądze w nieruchomości oraz działki. Jest to niesamowita szansa zarobienia pokaźnych sum w bardzo prosty sposób. Opcje i warunki, jakie zaoferować może dziś klientom pośrednik sprzedaży nieruchomości, są niczym nieograniczone.
Inwestycje, nieruchomości
Dziennikarz: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu

Rynek nieruchomości w 2013

Dobiegający końca rok był miły dla wszystkich, którzy kupowali mieszkania. Według analiz znawców, zbliżający się dwa tysiące trzynasty rok będzie jeszcze korzystniejszy. Koszty metraży będą ciągle spadać jeszcze przez dłuższy czas. Jedyną barierą w uzyskaniu lokum może stać się fakt, że do Polski nadciąga powoli dekoniunktura. A to nadejście zaś spowoduje, że banki zaczną mniej chętnie udzielać pożyczek.
zarządzanie najmem
Dziennikarz: FutUndBeidl
Źródło: http://www.flickr.com

W jaki sposób skutecznie sprzedać własną nieruchomość?

Aktualnie nie jest łatwo sprzedać w naszym kraju nieruchomość - mieszkanie albo dom. W szczególności te nieco droższe nieruchomości długi czas poszukują zainteresowanego... Jednak nie jest powiedziane, że na rynku nieruchomości jest duży zastój. Prawda jest taka, iż w dalszym ciągu jak najbardziej można sprzedać nieruchomość. Dobrze, lecz może teraz skupmy się przede wszystkim na domach.
mieszkania Osiedle z Gwiazdami
Dziennikarz: Marma Polskie Folie
Źródło: Marma Polskie Folie

Rynek mieszkaniowy na terenie Wrocławia – czy ceny lokali są współcześnie rzeczywiście bardzo wysokie?

Wrocław to niewątpliwie jedno z największych oraz najbardziej rozpoznawanych miast Polski. Czasy II wojny światowej obeszły się z tą aglomeracją rzeczywiście łagodnie, w ten sposób współcześnie można podziwiać w niej interesujące zabytki oraz starodawną architekturę, co jest zdecydowanie jego największą zaletą.
Mieszkania
Dziennikarz: Firma UBM
Źródło: Firma UBM

Szukamy mieszkania nad morzem – kilka rad

Pokój z widokiem na słoneczną plażę i nieprzeniknione morze to pragnienie wielu ludzi. Dzięki zwiększeniu liczby nieruchomości w miejscowościach nadmorskich coraz więcej osób może to marzenie spełnić. Zanim zdecydujemy się na zakup nieruchomości, trzeba jednak przeanalizować parę spraw.
nieruchomości
Dziennikarz: Guilhem Vellut
Źródło: http://www.flickr.com

Wynajem własnego mieszkania - warto zdecydować się na sprawdzoną firmę zarządzającą nieruchomościami

Jeśli masz nowe mieszkanie, na pewno trzeba przeznaczyć je na wynajem. Jest to fantastyczny sposób na dorobienie sobie do zwykłej pensji. Żeby nie musieć widywać się z najemcami, można skorzystać z propozycji firmy, która trudni się zarządzaniem lokalami.
bloki
Dziennikarz: Times Square Public Relations
Źródło: Times Square Public Relations

Poszukiwania domu nad morzem jako opcja coraz bardziej ciesząca się popularnością pośród ludzi w rożnym przedziale wiekowym

Z pewnością osoby które śledzą branżę nieruchomości mogą dostrzec, że poszukiwania domu w miejscowościach nadmorskich to alternatywa znacznie bardziej popularna pośród ludzi w rożnym wieku. Wszyscy szukają albowiem dla siebie lokum, w którym będą się mieli szansę poczuć swobodnie, a do tego otoczeni pozostaną atmosferą spokoju. Z tego względu, jeżeli ktoś ma określone fundusze, a zaznajomi się z tym, jak sytuacja mieszkaniowa prezentuje się nad morzem to nie będzie zadziwiające, iż zdecyduje się na korzystanie z tej możliwości.
osiedle mieszkaniowe
Dziennikarz: PROFBUD
Źródło: www.profbud.info

Wspólnota mieszkaniowa - jej typy oraz kierowanie wspólnotą

Wspólnota mieszkaniowa to pojęcie, które charakteryzuje zbiorowość posiadaczy, których lokale są w składzie pewnej wyznaczonej nieruchomości. W pewnym sensie wspólnota mieszkaniowa jest spółką czy przedsiębiorstwem, mimo tego, iż nie posiada osobowości prawnej. Wspólnota z reguły posiada firmę, siedzibę, organy i NIP i REGON.
nowe mieszkanie
Źródło: flickr.com

W jaki sposób pertraktować z deweloperem przy zakupieniu mieszkania?

Kupno nowego mieszkania od dewelopera na pewno wiąże się z dużymi nakładami pieniężnymi. Oczywiście zdołamy odnaleźć zarówno tańsze, jak też droższe mieszkania, niemniej jednak nie ulega wątpliwości, iż na kupno własnego M4 musimy posiadać dużo pieniędzy. Chociaż przy kupieniu zdołamy spróbować negocjować cenę. Poniektórzy deweloperzy są niezwyklej elastyczni, inni mniej, chociaż zawsze powinno się spróbować negocjacji.
budowanie domu
Dziennikarz: nie
Źródło: pixabay.com

Interesujące projekty domów dopasowane do kluczowych potrzeb

Firmy trudniące się projektowaniem domów nie powinny narzekać na brak zleceniodawców. Aktualnie bardzo wielu Polaków decyduje się na zamówienie takiej usługi, kierując się przy tym swoimi najważniejszymi oczekiwaniami. Warto nawiązać kontakt z renomowanym biurem i odpowiednio wcześniej ustalić priorytetowe szczegóły takiego zlecenia.
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.