Deweloper
AtomDeweloper.pl

Jakimi rzeczami można się kierować się przy kupnie lokum od dewelopera?

Wykończenie zakupu mieszkania to istotna część umowy dewelopera. Nieważne czy jest to zakup działki czy budynku wielokondygnacyjnego – wykończenie mieszkania zwykle ustalane jest w umowie z deweloperem. Jak natrafiać na właściwych i uczciwych „pośredników”? Na co zwracać uwagę?
mieszkania Villa Galicja
Dziennikarz: Firma UBM
Źródło: Firma UBM

Nowe, ładne i luksusowe mieszkania we Wrocławiu

Jeśli poszukujesz nowego mieszkania we Wrocławiu i zależy Ci na czasie to należałoby skorzystać z usług dewelopera. Agencje Nieruchomości posiadają nadzwyczaj szeroką ofertę i liczne nowiusieńkie nieruchomości mieszkalne, wskutek tego za ich pomocą bezspornie znajdziesz kapitalne mieszkanie spełniające Twoje oczekiwania.
nowe mieszkania
Źródło: www.morguefile.com

Dlaczego klienci indywidualni, jak i posiadacze przedsiębiorstw wolą zainwestować w zakup nowego lokalu niż w remontowanie starego

Młode osoby, które ledwo co ukończyły kształcenie na studiach we Wrocławiu niekoniecznie będą zamierzały rozstawać się z tym bajecznym miastem - ogromna aglomeracja daje większe możliwości rozwoju zawodowego niż niewielkie miasteczko położone w granicach województwa dolnośląskiego. Najpoważniejszym kłopotem bywa oczywiście mieszkanie, a raczej fundusze na jego kupno.
nowe mieszkania
Dziennikarz: EnergieAgentur.NRW
Źródło: http://www.flickr.com

Co ciekawego posiadają nam do zaproponowania mieszkania Wrocław Krzyki?

W czasie poszukiwania odpowiedniego mieszkania dla siebie, proponowane będą nam ich różnorakie wielkości, układy a nawet lokalizacje, przez to zanim poweźmiemy końcową decyzję co do sprawunku, to powinniśmy zastanowić się, co będzie dla nas dobre.
mieszkanie ochota
Źródło: http://www.marigoldgarden.pl/

Rynek mieszkaniowy w Warszawie i okolicznych miejscowościach, gdzie będzie się mieszkało najwygodniej.

Stolica naszego kraju to największe miasto w Polsce, liczy obecnie ponad milion mieszkańców. I będzie tu mowa tylko o osobach w niej mieszkających, a przecież ogromna ilość pracujących w Warszawie ma swój dom w jednej z wielu okolicznych miejscowości.
wnętrze mieszkania
Dziennikarz: Martin Pulaski
Źródło: http://www.flickr.com

Nowe mieszkania to ciekawa propozycja

Jeśli poweźmiemy decyzję, że to ostateczny moment by się usamodzielnić oraz rozpocząć żyć na swój rachunek, z pewnością w pierwszej kolejności rozmyślamy o swoim lokum. Zastanawiamy się, czy powinniśmy skorzystać z rynku wtórnego czy pierwotnego, co nam się lepiej opłaci i który z nich tak rzeczywiście posiada nam więcej do zaproponowania.
AtomDeweloper.pl

Profesjonalny deweloper gwarancją bezpiecznej inwestycji - firma Archicom

Jeżeli zamierzasz kupować jakąś nieruchomość, dom czy mieszkanie i zamierzasz skorzystać z usług dewelopera to bezspornie wybierzesz firmę, jaka posiada szerokie doświadczenie i cieszy się porządnymi opiniami. Kompetentny deweloper jest bowiem gwarancją pewnej i udanej inwestycji. A w jaki sposób znaleźć wyśmienitego i polecanego dewelopera?
Otis Development
Dziennikarz: Internorm
Źródło: Internorm

Znakomite mieszkania od developera w Małopolsce

Ładne, najnowsze i sprawnie położone mieszkanie to pragnienie dużej ilości mieszkańców Wrocławia. Ponieważ na domy jest znaczny popyt, pojawia się również podaż – coraz znaczniejsze ilości developerów inwestuje w mieszkania w najistotniejszych miastach w kraju. Skorzystanie z ofert deweloperów umie być znacznie korzystne dla mnóstwa osób marzących o własnych czterech ścianach – można otrzymać nowe, wysokiej jakości mieszkania za bardzo opłacalne ceny.
mieszkania
Dziennikarz: Marma Polskie Folie
Źródło: Marma Polskie Folie

Pół miliona nowych mieszkań - w którym miejscu je znaleźć?

Szacuje się, że w naszym kraju brakuje przynajmniej pół miliona mieszkań. W szczególności na nieposiadanie swojego własnego mieszkania narzekają ludzie młodzi, którzy założyli już rodziny, a w dalszym ciągu muszą mieszkać z rodzicami. Podstawową przyczyną takiego stanu rzeczy są bardzo wysokie ceny, które niestety w Polsce nie będą miały odbicia w pensjach.

Bum mieszkaniowy - kiedy możemy się go spodziewać?

W ostatnich latach zanotowaliśmy na rynku nieruchomości wyraźny wzrost. Podaż istotnie jest silniejsza niż popyt i owocuje licznych inwestycji deweloperskich. Sytuacja ta skutkuje także wyraźnym wzrostem ceny mieszkań.
1 2 3
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.