Technologie
kolektory słoneczne
Dziennikarz: Schüco
Źródło: Schüco

Czy faktycznie inteligentne budownictwo to coś wartościowego?

Budownictwo nieustannie ulega przeobrażeniom - w końcu jeszcze kilka dekad temu bardzo popularna była w naszym kraju tzw. wielka płyta. Poza tym, wiele osób doskonale pamięta jak stawiano drewniane domy. W dzisiejszych czasach jest już inaczej, sporo nowocześniej. I bardzo dobrze, że budownictwo w Polsce, generalnie we wszystkich krajach, bardzo się zmieniło.
informacje o alarmie
Dziennikarz: Misanthropic One
Źródło: http://www.flickr.com

Oświetlenie led dla przemysłu - najlepszy typ instalacji, na który można się zdecydować

W przestrzeniach biurowych światło ma bardzo duże znaczenie. Rozliczne przedsiębiorstwa i istotne firmy często pracują przez pokaźną część doby dlatego konieczne jest zainstalowanie prawidłowej instalacji, która zapewni ciągły napływ oświetlenia.
Pompa ogrodowa
Dziennikarz: AL-KO
Źródło: AL-KO

Zaawansowane technologie - dobry pomysł na interes

Aktualna sytuacja na polskim rynku pracy jest zatrważająca. Dużo ludzi miewa problemy ze znalezieniem stałej posady. Nawet młodzi ludzie po studiach posiadają małe szanse na dochodową posadę. Niestety, dyplom wyższej uczelni nie gwarantuje już wspaniałej kariery. Nie za każdym razem pomaga także biegła znajomość języków obcych.
opis klimatyzatora
Dziennikarz: vetaturfumare
Źródło: http://www.flickr.com

Metody osuszania budynków są bardzo zróżnicowane

Stosowane w obecnych czasach technologie osuszania budynków, są niezwykle różnorodne. Wywołane jest to tym, że zdecydowanie częściej stosowane są do tych prac rozmaite urządzenia, jakie posiadają zdolność do osuszania danego budynku w odmienny sposób, żeby dzięki temu mury stały się suche, obniżyła się wilgotność budynku i też żeby w razie potrzeby usunąć zagrzybienie, które powstało w sytuacji ogromnej wilgoci.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.